Sunday 22 May 2011 15:00 B Klasa Limanowska
 1. [] Ł. Koza
 2. [] L. Twaróg
 3. [] J. Walasik
 4. [] M. Twaróg
 5. [] K. Musiał
 6. [] K. Kaletka
 7. [] P. Pietruch
 8. [] S. Wrona
 9. [] M. Smoter
 10. [] M. Kęska
 11. [] D. Guzik
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-3-5-2

Seniorzy Płomienia końcówkę sezonu grają w bardzo, ale to bardzo eksperymentalnym składzie. Tym razem z powodu braku zawodników w ataku zagrać musiał drugi bramkarz: Marcin Kęska, który dodajmy walczył jak równy z równym ze starszymi i większymi zawodnikami. Niestety po raz kolejny zawiedli zawodnicy na których się liczyło: Marcin Golonka, Mirek Jurzec.

Mimo słabego składu drużyna wyszła bojowo nastawiona do spotkania. Niestety już w 67 sekundzie było 1:0 dla Ostrej. Bramka padła po wrzutce z rzutu rożnego. Najwyżej w polu karnym wyskoczył zawodnik gospodarzy i Płomień przegrywał na starcie. Później lepiej zagrał Płomień, ale na boisku po którym ciężko się biega, a co dopiero kopie piłkę nie było łatwo rozgrywać. Dlatego często zawodnicy uderzali z dystansu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie Płomień opadł z sił, a Ostra tworzyła groźne kontry przy tym w defensywie dobrze się broniła. Na 15 minut przed końcem boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Kuba Walasik i drużyna grała w 10. W ostatnich minutach po dobrze wyprowadzonej kontrze, Ostra podwyższyła wynik spotkania. Ze strony Płomienia odnotować trzeba groźny strzał Michała Smotra w poprzeczkę.

Braki kadrowe i nieumiejętność zdobycia bramki nie dały nam dużych szans do osiągniecia korzystnego rezultatu w meczu z Ostrą, umiejącą grać na tak fatalnym boisku. Trzeba wszystkim grającym podziękować za walkę i zaangażowanie w mecz. Teraz musimy się wszyscy zmobilizować na ostatnie spotkania i powalczyć o ważne punkty.

Zwycięstwa: 8, Remisy: 0, Porażki: 7, Bilans bramkowy: 10

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 283 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Ostra Olszówka Raba Niżna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60