Saturday 28 May 2011 10:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
[gol] 28' Damian Chanek ( Tomasz Łątka )
[gol] 45' Mateusz Łątka ( Dawid Guzik )
[gol] 61' Dawid Guzik
[gol] 77' Damian Chanek ( Tomasz Łątka )
[gol] 88' Dominik Koza ( Mateusz Guzik )
Bramki
 1. [] M. Kęska
 2. [] M. Guzik
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] R. Zawada
 5. [] M. Łątka
 6. [] D. Guzik [zeszedł] 75'
 7. [] T. Łątka
 8. [] S. Koza
 9. [] D. Koza
 10. [] D. Golonka
 11. [] D. Chanek [zeszedł] 79'
 12. [] Ł. Koza [wszedł] 79' ( D. Chanek )
 13. [] K. Dutka [wszedł] 75' ( D. Guzik )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia do meczu z Orłem byli bardzo zmobilizowani, przede wszystkim chcieli zamazać plamę po trochę nie szczęśliwej porażcę z Limanovią. Skład Płomienia był okrojony, zabrakło podstawowych graczy przede wszystkim Dawida Golonki i Krzyśka Trzupka, których jak się okazało po meczu bardzo dobrze zastąpili zmiennicy.

Początek spotkania zapowiadał dużo emocji w meczu. Najpierw to Orzeł miał swoje akcję, ale w bramcę od początku dobrze sobie radził Marcin Kęska. Momentami lepsze okazję tworzyli goście, ale w 28 minucie worek z bramkami otworzył Damian Chanek powracający do pierwszego składu po długiej przerwie. Mocno z półwoleja uderzył Tomasz Łątka, piłka odbiła się od spojenia bramki, a z 5 metra dobił obok bramkarza Damian Chanek i było 1:0. Po bramcę groźne kontry wyprowadzali goście, ale defensywa wraz z bramkarzem spisywała się bez zarzutu. Do przerwy wynik udało się podwyższyć, po ładnej składnej akcji, wślizgiem z lewej strony do bramki piłkę wpakował Mateusz Łątka.

Po zmianie stron gra się układała dla Płomienia, zawodnicy Łukasza Bukowca tworzyli bardzo długie akcję z dużą ilością podań od bramkarza po obrońców i napastników, taka gra nie pozwalała na tworzenie akcji gościom. Wynik musiał się zmienić i ponownie na korzyść dla Płomienia. W 61 minucie kolejna świetna akcja: Do Tomka Łątki dogrywał Szymon Koza, ten uderzył w bramkarza który sparował piłkę w bok i Dawid Guzik nie miał problemu ze zdobyciem pierwszego swojego gola w tym sezonie. Płomień dominował na boisku i grał bardzo wysokim pressingiem. W 77 minucie drugą swoją bramkę zdobył Damian Chanek. Asystował mu Tomasz Łątka. Na końcowe minuty przypadły dwie stuprocentowe akcję, najpierw Kacper Dutka nie strzelił gola z bliskiej odległości, ale w kolejnej akcji, tym razem prawą stroną padła bramka. Mateusz Guzik zagrał po ziemi w pole karne, a tam Dominik Koza z 5 metra uderzył po ziemi i wynik został ustalony.

Wysokie zasłużone zwycięstwo cieszy wszystkich. Do końca sezonu zostały trzy mecze, a gra Juniorów Płomienia wygląda bardzo dobrze. To już kolejny mecz w którym zawodnicy mają mnóstwo okazji bramkowych. W meczu z Orłem napastnicy i pomocnicy byli bardzo skuteczni i można być zadowolonym.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 284 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Orzeł Wojnarowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60