14. [] K. Dutka [wszedł] 67' ( M. Guzik )
  15. [] M. Golonka [wszedł] 67' ( D. Koza )
  16. [] D. Golonka [wszedł] 46' ( K. Trzupek )
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia ponieśli klęske w meczu z Glinikiem. Początek spotkania nie zapowiadał pogromu ze strony gospodarzy. Pierwsza bramka w meczu padła już w 6 minucie i było to gol na 1:0 dla Glinika, do tej pory jednak przewagę lekką miał Płomień. Drużyna Łukasza Bukowca odpowiedziała na bramkę trafieniem Damiana Chanka, ale to było wszystko na co było stać naszą ekipę w pierwszej połowie. Tymczasem Glinik rozstrzelał się na dobre. W ciągu kilku minut wynik był już 5:1 dla Glinika, a wszystkie bramki padły, albo po błędach w obronie, albo po bardzo ładnych i składnych akcjach. Do przerwy zatem wiadome było kto przegra ten mecz.

Po zmianie stron Płomień walczył o pozostawienie dobrego wrażenia. W 66 minucie indywidualną akcją popisał się Dominik Golonka i zmniejszył rozmiary porażki. Kilka dobrych akcji stworzyli nasi zawodnicy i wynik mógł się jeszcze bardziej zmniejszyć. W poprzeczkę uderzył Mateusz Łątka po rzucie wolnym. W akcji sam na sam piłkę do bramki wpakował Dawid Golonka, ale sędzia odgwizdał spalonego. Po raz kolejny zmarnowane okazję się zemściły i drużyna z Gorlic zdobyła bramkę numer sześć pod koniec meczu, tym samym ustalając wysoki wynik spotkania.

Długi wyjazd do Gorlic nie pomógł w walce o punkty. Drużyna przegrała, ale powalczyła na ile to było możliwe.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -10

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 286 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Glinik Gorlice ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.