Sunday 12 June 2011 15:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 21' Kamil Musiał
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka
 3. [] L. Twaróg
 4. [] K. Michura
 5. [] J. Walasik
 6. [] M. Smoter [zeszedł] 58' [wszedł] 58' ( M. Smoter )
 7. [] K. Kaletka
 8. [] R. Łącki
 9. [] K. Musiał
 10. [] M. Twaróg [zeszedł] 58'
 11. [] M. Golonka [kartka] [zeszedł] 72'
 12. [] S. Wrona [wszedł] 72' ( M. Golonka )
 13. [] M. Jurzec
 14. [] A. Wąsowicz [wszedł] 58' ( M. Twaróg )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Płomień Limanowa rozegrał ostatni mecz w tym sezonie. Na mecz ze Starówką zebrała się liczna grupa zawodników. Tylko wypada żałować, że w poprzednich spotkaniach nie było takiej ilości graczy.

Początek spotkania był chaotyczny jak i większa część tego meczu. Każdy wie, że bardzo ciężko gra się z drużyną Starówki, która była gospodarzem tego spotkania. Drużynie Płomienia zależało na zwycięstwie bo 3 punkty dawały drugie miejsce w B klasie. Upragniona bramka padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Jakuba Walasika z dalszej odległości. Piłka uderzyła w mur na 16 metrze i w zamieszaniu najprzytomniej zachował się Kamil Musiał, który uderzył po ziemi obok bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale groźniejsze akcję stworzyła sobie drużyna Starówki.

Po zmianie stron nadal Starówka przeważała i miała okazję bramkowe. Świetnie radziła sobie defensywa oraz Łukasz Koza. Płomień miał szansę na poprawienie prowadzenie, stuprocentową okazję miał Marcin Golonka, ale z bliskiej odległości uderzył prosto w bramkarza. Do końca Płomień dzielnie się bronił i wywalczył 2 miejsce.

Na meczu zabrakło Trenera, ale udało się wygrać i sezon można uznać za udany. Teraz przerwa wakacyjna, a wkrótce znów rozpoczniemy kolejny sezon w B klasie.

Podziękowania należą sie Trenerowi za poprowadzenie naszej drużyny do 2 miejsca i dobrą pracę wykonaną z naszymi zawodnikami. Dziękuje wszystkim za walkę i zaangażowanie. Niestety brakło u niektórych systematyczności i zaciętości na treningach. To jest główna przyczyna, że nie udało się osiągnąć upragnionego celu jakim był awans do A klasy.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 291 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60