11. [] P. Golonka
  12. [] M. Jurzec [wszedł] 36' ( S. Wrona )
  13. [] D. Zapała [wszedł] 40' ( M. Smoter )
Średnia wieku: 17 lat

Kolejny już 4 mecz sparingowy juniorów w tym roku , odbył się na stadionie Płomienia a przeciwnikiem był zespół Mordarki grający w 1 lidze juniorów Okręgu Limanowskiego. Mordarka przyjechała w dziesięciu, więc jeden z testowanych u nas zawodników grał w drużynie przeciwnej pierwszą połowę.

Do składu Płomienia powrócił Krzysztof Michura, nadal jednak nie mogą grać: Konrad Koza, Albert Odziomek, oraz Przemysław Smoleń.

Płomień rozpoczął agresywnie, jednak obydwie drużyny nie mogły stworzyć żadnej składnej akcji, a próby szybkich ataków kończyły się na obrońcach. Sporo niedokładnych podań i łatwych strat ze strony Płomienia. Kilka strzałów na bramkę Przemka Zawady w tym czasie oddali zawodnicy Mordarki. Dopiero w 12 minucie po ładnej akcji i dobrym podaniu Piotra Golonki, sam na sam wyszedł Tomek Furtak i strzelił trzecią już bramkę w meczach sparingowych dla Płomienia.

Po bramce śmielej zaatakowała Mordarka, nie pozwalając naszym juniorom na wyjście ze swojej połowy. W 30 minucie po oszukaniu obrońców Płomienia zawodnik Mordarki minimalnie przestrzelił. W 40 minucie po prostopadłym podaniu Krzysztofa Kaletki sam na sam z bramkarzem stanął Piotr Golonka i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce - 2:0. Jeszcze w końcówce pierwszej połowy Kamil Musial uderza w słupek.

Przez drugą połowę Tomek Furtak gra w drużynie Mordarki, natomiast u nas trener wprowadza zmiany w ustawieniu, aby sprawdzić poszczególnych zawodników na innych pozycjach. Ta część spotkania to również bardzo duży chaos na boisku, wiele nie potrzebnych kłótni zawodników Płomienia. Po kilkunastu minutach Mordarka dwoma szybkimi, akcjami doprowadziła do wyrównania. Juniorzy wreszcie wzięli się do grania i nie wykorzystali trzech sytuacji sam na sam. Dopiero na 10 minut przed końcem spotkania bramkę strzela Piotr Golonka, bramkę dającą zwycięstwo Płomieniowi.

Płomień wygrywa pierwszy sparing w tym roku, jednak gra nie jest idealna, a kłótnie i mnóstwo niepotrzebnych spięć w drużynie nie wyglądają dobrze...

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 16

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 32 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - LKS Mordarka ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.