12. [] D. Guzik [wszedł] 76' ( K. Golonka )
  13. [] M. Twaróg
  14. [] J. Gawron
Średnia wieku: 21 lat

Seniorzy Płomienia rozegrali drugi mecz w nowym sezonie. Przeciwnikiem był spadkowicz z A klasy: Śnieżnica Kasina Wielka. Na meczu pojawiło się 14 zawodników seniorów.

Początek był bardzo udany seniorzy szybko zdobyli bramkę. W 11 minucie Krzysztof Kaletka przerzucił na skrzydło do Jakuba Walasika, ten zgrał na 11 metr do Alberta Odziomka, który nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Potem było coraz gorzej. Do 33 minucie przewaga malała. Wtedy Śnieżnica zdobyła wyrównującego gola, po błędzie w ataku oraz obronie. Długa, wysoka piła i lob nad bramkarzem, tak zakończyła się akcja Śnieżnicy. Do przerwy wynik się nie zmienił

Po zmianie stron mecz był dużo gorszy niż pierwsza połówka, przede wszystkim ani jedna ani druga ekipa nie przyspieszała. Mecz był ospały i akcji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo. Jedynie pojedyncze strzały z jednej i drugiej strony, które albo były niecelne albo zbyt lekkie. Pod koniec spotkania Łukasz Koza bardzo pewnie bronił, kilka razy ratując zespół przed utratą gola.

Wynik się już nie zmienił i Płomień raczej stracił dwa punkty niż wywalczył jeden. Zabrakło determinacji momentami u wszystkich zawodników, Gra była za wolna, stałe fragmenty wykonywane w fatalny sposób, a akcji bramkowych bardzo mało.

Teraz przed Płomieniem dwa tygodnie przerwy, bo czeka nas pauza w terminarzu. Ten czas trzeba wykorzystać na pracę nad naszą grą.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 4, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -2

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 330 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Śnieżnica Kasina Wielka ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.