15. [] D. Guzik [wszedł] 79' ( A. Odziomek )
  16. [] K. Trzupek [wszedł] 64' ( K. Kaletka )
  17. [] S. Wrona
Średnia wieku: 21 lat

Seniorzy Płomienia do jak narazie najważniejszego meczu w tym sezonie przystąpili w mocnym składzie. Na meczu pojawiło się 17 zawodników. Mimo to nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu.

Skład był identyczny jak w poprzednim meczu. Początek spotkania nie wyglądał, że później dostaniemy srogie lanie. Dopiero w 20 minucie padła pierwsza bramka dla Tymbarku. Wcześniej to Płomień miał inicjatywę i lekką przewagę. Kilka minut po pierwszej bramce, akcję miał Płomień i w polu karnym Tymbarku wyraźnie ręką zagrał obrońca mimo to sędzia nie przerwał. Po akcji na własnej połowie było trochę niedokładności i prostopadłą piłkę dostał zawodnik z Tymbarku, w polu karnym przewrócił się walcząc z Lechem Twarogiem i sędzia podyktował rzut karny. Łukasz Koza nie obronił karnego i było 0:2. Nadzieja odżyła w 26 minucie. Z rzutu wolnego z dalekiej odległości uderzył w światło bramki Tomasz Łątka i pokonał bramkarza z Tymbarku. Do przerwy ani jedna ani druga drużyna nie stworzyła sobie dogonej akcji.

Po zmianie stron przez kilka minut to Płomień miał nadzieję na wywalczenie choćby punktu, ale szybko wszystko się zmieniło. Po prostopadłej piłce padła bramka numer trzy dla Tymbarku i wiadome było, że o ten jeden punkcik będzie bardzo ciężko. Do końca meczu Tymbark kontrolował wydarzenia na boisku, a zawodnicy Płomienia jakoś mało ambitnie walczyli o strzelenie choćby gola. Dodatkowo na minuty do końca Tymbark zdobył bramkę na 4:1 i taki wynik utrzymał się do końca meczu.

Płomień przegrał bardzo ważne spotkanie i czołówka ucieka. Jednak nie ma się co załamywać i trzeba grać dalej. Gramy dla przyjemności dla zabawy i po to żeby wygrywać, przed nami mecz z Olszówką w którym trzeba powalczyć i zagrać przede wszystkim bardziej ambitnie niż z Tymbarkiem. Co do dzisiejszego meczu i poprzednich.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 12

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 331 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.