16. [] S. Koza [wszedł] 55' ( A. Odziomek )
  17. [] J. Gawron
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia po raz kolejny w tym sezonie mieli liczną kadrę. Na spotkanie z Olszówką kadra liczyła 17 zawodników, w tym na ławce rezerwowych była dwójka juniorów: Mateusz Łątka i Szymon Koza. W pierwszym składzie Trener trochę pozmieniał. Zmienił ustawienie na 4-5-1 oraz na lewym skrzydle od pierwszych minut pojawił się Krzysztof Golonka.

Początek od razu należał do Płomienia, widać było u zawodników chęć do gry i walkę na boisku. Worek z bramkami otworzył Tomasz Łąka w 13 minucie i potem się zaczęło. Dwie minuty później po dograniu z lewej nogi Krzyśka Golonki, gola głową zdobył Jakub Walasik. Pod koniec pierwszej połowy po wrzucie z autu, do piłki doszedł Krzysztof Kaletka wygrał pojedynek z obrońcą i technicznym strzałem pokonał bramkarza gości. Do przerwy zatem znakomity wynik dla Płomienia. Drużyna gości w pierwszej połowie nie oddała żadnego strzału na bramkę.

Po zmianie stron Trener zaczął zmieniać. W 55 minucie weszli Szymon Koza i Mateusz Łątka, pierwszy z nic zagrał na środku pomocy, a Mateusz na lewym skrzydle. W 70 minucie padła kolejna bramka. Krzysztof Kaletka odbił głową na 20 metr tam Rafał Łącki przedarł się w pole karne i zdobył bramkę. Minutę później piękna akcja juniorów: asystował Mateusz Łątka, a gola zdobył Szymon Koza. Ostatnią bramkę w tym spotkaniu w 80 minucie zdobył Krzysiek Michura, w pole karne dogrywał Krzysztof Kaletka, tam niefortunnie wybił obrońca do naszego zawodnika i Krzysiek nie miał problemu z trafieniem obok bramkarza. Wcześniej na boisku pojawili się Michał Smoter i Dawid Guzik. Do końca wynik nie uległ zmianie, a Ostra w tej części oddała 3 strzały z któymi poradził sobie nasz bramkarz.

Płomień wygrał zasłużenie, wysoko pokonując gości z Raby Niżnej. Nie można popadać w euforię bo trzeba jasno przyznać, że przez cały mecz Ostra nie sprawiła problemów ani obronie ani naszej bramcę. Był to po prostu bardzo słaby rywal. Nasza drużyna zagrała bardzo dobrze, ale powinna wygrać znacznie wyżej. Po kilka stuprocentowych okazji zmarnowali głównie: Jakub Walasik i Rafał Łącki.

Zwycięstwa: 8, Remisy: 0, Porażki: 7, Bilans bramkowy: 10

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 332 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Ostra Olszówka Raba Niżna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.