15. [] J. Gawron [wszedł] 85' ( M. Smoter )
  16. [] M. Twaróg
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia Limanowa po słabej grze przegrali bardzo ważne spotkanie. Na mecz do Jodłownika zebrała się grupa 16 zawodników, w tym dwóch najmłodszych graczy: Dominik Koza i Dawid Golonka, dla Dawida, który zagrał od pierwszej minuty był to oficjalny debiut w drużynie seniorów.

Od początku spotkania Stradomka narzuciła swój styl gry i osiągnęła przewagę. Kilka dobrych akcji i groźne strzały zapowiadały emocję, Płomień grał słabo, ale zdobył pierwszy bramkę w 32 minucie. Z rzutu rożnego bardzo dobrą piłkę zagrał Krzysztof Golonka i obrońca Stradomki był atakowany przez Krzyśka Michurę i zawodnik Stradomki sam sobie wbił piłkę do bramki. Do przerwy niestety Stradomka wyrównała w 40 minucie. Po rzucie wolnym źle wybił Łukasz Koza, piłka wpadła pod nogi napastnika ze Skrzydlnej który nie miał problemów ze zdobyciem gola. Do przerwy remis na korzyść dla Stradomki.

Po zmianie stron gospodarze od razu zaatakowali i po 10 minutach zdobyli gola, średnio co dziesięć minut padała bramka a mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Stradomka wygrała jak najbardziej zasłużenie, miała bardzo dużą przewagę przez całe spotkanie. Drużyna Płomienia praktycznie przez cały mecz nie stworzyła choć jednej ładnej, składnej czysto bramkowej akcji.

Po takim meczu wydaję się, że bez ciężkiej pracy na treningach i solidnej mobilizacji, będziemy skazani na B klasę.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 3, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 11

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 333 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Stradomka Skrzydlna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.