Sunday 9 October 2011 13:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 89' Karol Golonka ( Krzysztof Michura )
Ocena drużyny:  4.3 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] J. Walasik
 3. [] K. Michura
 4. [] L. Twaróg
 5. [] K. Golonka
 6. [] K. Golonka
 7. [] T. Łątka
 8. [] K. Kaletka [kartka] [zeszedł] 67'
 9. [] R. Łącki [kartka] [kartka] [kartka]
 10. [] M. Smoter [zeszedł] 60'
 11. [] A. Odziomek [zeszedł] 78'
 12. [] D. Guzik [wszedł] 78' ( A. Odziomek )
 13. [] J. Gawron
 14. [] D. Golonka [wszedł] 60' ( M. Smoter )
 15. [] D. Koza [wszedł] 67' ( K. Kaletka )
 16. [] M. Kęska
 17. [] M. Domiter
 18. [] R. Zawada
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Seniorzy Płomeinia po bardzo trudnym meczu walki wygrali 1:0 w końcówce spotkania. Był to pierwszy mecz Seniorów Płomienia na nowym stadionie Starówki. Na początku trzeba napisać, że kadra na to spotkanie liczyła aż 19 zawodników.

Cały mecz był bardzo wyrównany w pierwszej połowie zarówno Płomień jak i Starówka miała dobre okazje bramkowe. Dla Płomienia okazję mieli Albert i Michał. Obaj bramkarze radzili sobie bardzo dobrze i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po zmianie stron nadal było ciekawie i było kilka dobrych akcji. Najważniejsze momenty spotkania działy się w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw pada bramka dla Starówki, ale strzelec był na spalonym i sędzia gola nie uznał. Potem brutalny faul na Karolu, pretensje Rafała do sędziego i druga żółta kartka dla niego i w konsekwencji czerwona. Do końca pozostaje minuta, Krzysztof Michura ze swojej połowy dogrywa na pole karne, tam w zamieszaniu najprzytomniej zachowuję się Karol Golonka i piłka ląduje w siatce. W ostatniej chwili drużyna Płomienia uratowała bardzo ważne zwycięstwo.

Płomień wygrywa ważny mecz i nie traci kontaktu z czołówką. Trener dokonał kilku zmian i gra się poprawiła jeśli chodzi o poprzedni mecz. Dobry mecz zagrali zmiennicy jakimi byli Juniorzy, którzy nie grali całego spotkania w sobotę.

Dziękuje wszystkim zawodnikom za walkę, a rezerwowym za obecność. Liczę na wszystkich zawodników, że nie zawiodą w kolejnych meczach, bo to co się teraz dzieję w Płomieniu to zdecydowana poprawa i kolejny krok w przód do tworzenia drużyny z prawdziwego zdarzenia.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 334 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60