16. [] D. Guzik [wszedł] 78' ( A. Odziomek )
  17. [] J. Gawron
  18. [] D. Golonka [wszedł] 60' ( M. Smoter )
Średnia wieku: 21 lat

Seniorzy Płomeinia po bardzo trudnym meczu walki wygrali 1:0 w końcówce spotkania. Był to pierwszy mecz Seniorów Płomienia na nowym stadionie Starówki. Na początku trzeba napisać, że kadra na to spotkanie liczyła aż 19 zawodników.

Cały mecz był bardzo wyrównany w pierwszej połowie zarówno Płomień jak i Starówka miała dobre okazje bramkowe. Dla Płomienia okazję mieli Albert i Michał. Obaj bramkarze radzili sobie bardzo dobrze i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po zmianie stron nadal było ciekawie i było kilka dobrych akcji. Najważniejsze momenty spotkania działy się w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw pada bramka dla Starówki, ale strzelec był na spalonym i sędzia gola nie uznał. Potem brutalny faul na Karolu, pretensje Rafała do sędziego i druga żółta kartka dla niego i w konsekwencji czerwona. Do końca pozostaje minuta, Krzysztof Michura ze swojej połowy dogrywa na pole karne, tam w zamieszaniu najprzytomniej zachowuję się Karol Golonka i piłka ląduje w siatce. W ostatniej chwili drużyna Płomienia uratowała bardzo ważne zwycięstwo.

Płomień wygrywa ważny mecz i nie traci kontaktu z czołówką. Trener dokonał kilku zmian i gra się poprawiła jeśli chodzi o poprzedni mecz. Dobry mecz zagrali zmiennicy jakimi byli Juniorzy, którzy nie grali całego spotkania w sobotę.

Dziękuje wszystkim zawodnikom za walkę, a rezerwowym za obecność. Liczę na wszystkich zawodników, że nie zawiodą w kolejnych meczach, bo to co się teraz dzieję w Płomieniu to zdecydowana poprawa i kolejny krok w przód do tworzenia drużyny z prawdziwego zdarzenia.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 334 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.