13. [] J. Gawron [wszedł] 83' ( K. Golonka )
  14. [] D. Guzik [wszedł] 60' ( A. Odziomek )
  15. [] M. Twaróg
Średnia wieku: 20 lat

Seniorzy Płomienia po ciężkim meczu wygrywają w końcówce spotkania z Uranem Łukowica.

Założenia przed meczowe były takie iż w pierwszych minutach to Płomień ma zdobyć bramkę i kontrolować mecz. Niestety boisko wszystko zweryfikowało i spotkanie było bardzo trudne. Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa to chaotyczna i wyrównana gra, bez konkretnych bramkowych akcji. Przewagę w posiadaniu piłki miał Płomień, ale nic z tego niestety nie wynikało. W pierwszej części padła nawet bramka dla Płomienia, ale sędzia uznał, że był spalony.

Po zmanie stron mecz wyglądał podobnie jak w pierwszej części, aż do 70 minuty, kiedy to w polu karnym faulowany był Krzysztof Kaletka, i sędzia podyktował jedynastkę. Do piłki podszedł Tomasz Łątka i uderzył wprost w bramkarza, piłkę dobił Krzysztof Kaletka i było 1:0. Wtedy presja spadła i było już lepiej. Druga bramka dla Płomienia padła w końcówce meczu. Długą piłkę zagrał Tomasz Łątka, a podanie wykorzystał Michał Smoter i było 2:0.

Ciężki mecz i twarda walka w środku pola, tak można opisać to spotkanie. Dobra końcówka w wykonaniu Płomienia. Drugi mecz na zero z tyłu, ale już kolejny mecz, gdzie nie możemy zdobyć większej ilości bramek. Nad tym elementem trzeba będzie długo jeszcze pracować.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 3, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 4

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 335 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Uran Łukowica ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.