14. [] K. Trzupek [wszedł] 38' ( K. Golonka )
  15. [] J. Gawron [wszedł] 74' ( M. Smoter )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia zakończyli runde jesienną, przywożąc do Łososiny Górnej jeden punkt remisując w spotkaniu ze Śnieżnicą. Na meczu zabrakło Trenera Płomienia, którego zatrzymały obowiązki.

Płomień bardzo dobrze zaczął pierwsza połowa była rozgrywana pod dyktando graczy z Limanowej. Było kilka okazji do bramek, ale znowu brakło skuteczności. Najlepszą miał Tomasz Łątka, który z prawej strony uderzył bardzo dobrze po długim rogu, ale lepszy okazał się bramkarz. W końcówce pierwszej części gry, błąd z lewej strony, dokładne dośrodkowanie w pole karne i Michał Kaleta zdobywa piękną bramkę na 1:0 dla Śnieżnicy. Po kilku minutach sędzia zakończył pierwszą część.

W drugiej połowie przewaga należała do Śnieżnicy. To gospodarze mieli mnóstwo okazji do bramek, ale dobrze sobie radził Marcin Kęska wraz z linią obrony, kilka błędów które zrobili nie wykorzystali zawodnicy z Kasiny Wielkiej. Dużo kontrowersji miało miejsce w drugiej części, najpierw sytuacja z niepodyktowanym karnym dla Kasiny i czerwona kartka dla zawodnika Śnieżnicy, potem sędzia dyktuje karnego dla Płomienia po zagraniu ręką. Strzałem z 11 metra bramkarza gospodarzy pokonał Rafał Łącki. Końcówka meczu to duża nerwówka i kolejna czerwona kartka dla gospodarzy. Niestety mimo przewagi dwóch zawodników, lepiej gra Śnieżnica i wynik remisowy zostaje utrzymany. Na końcu trzeba zaznaczyć, dziwne skrócenie meczu przez sędziego, pomimo iż było bardzo dużo przerw w grze to druga połowa trwała 44 minuty.

Seniorzy Płomienia 7 czerwca 2007 roku ostatni raz wygrali ze Śnieżnicą, na kolejną szansę na zwycięstwo będziemy musieli poczekać conajmniej pół roku.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 4, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -2

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 336 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Śnieżnica Kasina Wielka ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.