15. [] R. Twaróg [wszedł] 63' ( B. Hajnold )
  16. [] P. Młynarczyk [wszedł] 60' ( J. Puch )
  17. [] Ł. Koza
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia wygrali pierwszy mecz w tym sezonie. Grybovia jeszcze nie grała na obiekcie Płomienia. Poprzednie dwa spotkania Płomień wygrał walkowerem. Trener dokonał kilku zmian w składzie, ale i tak każdy z rezerwowych zagrał kilka minut oprócz rezerwowego bramkarza (w tym meczu) Łukasza Kozy.

Mecz od początku ułożył się po myśli naszego Trenera. Kilka pierwszych minut to walka w środku pola, ale już w 11 minucie przebojem prawą stroną przedarł się Mateusz Guzik podał po ziemi do Dawida Golonki, który technicznym strzałem pokonał bramakrza gości. Do przerwy mecz był wyrównany, obie ekipy miały swoje sytuację. Płomień grał zespołowo, a zawodnicy z Grybowa próbowali indywidualnymi akcjami pokonać naszego bramkarza. Do przerwy jedno bramkowe prowadzenie Płomienia

Po zmianie stron drużyna Grybovii już na naszej połowie atakowała i Płomień złapał lekką zadyszkę. Było ciężko, a wynik 1:0 nie dawał pewności na dowiezienie trzech punktów do końca. W 70 minucie rzut rożny wykonywał Mateusz Łątka, a z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował Dominik Golonka. Wtedy można było sobie pozwolić na zmiany i rezerwowi walczyli o kolejne bramki. Pod koniec meczu na boisku pojawił się Robert Twaróg, który miał trzy stuprocentowe okazję do bramki, ale nie miał szczęścia w tym meczu. W końcówce spotkania doszło do małej bójki na boisku Krzysiek Trzupek dostał z główki od zawodnika Grybovii, niestety oddał mu uderzeniem ręką i obaj z czerwonymi kartkami powędrowali przed czasem do szatni. Czeka ich długa przerwa od ligowej piłki. W ostatniej minucie Grybovia wykonywała rzut rożny, a w pole karne powędrował nawet bramkarz gości. Piłkę z pola karnego wybili nasi obrońcy, ta trafiła do Dawida Golonki, który wypuścił na skrzydło Dominika Kozę. Nasz napastnik znalazł się na połowie boiska i mając pustą bramkę przed sobą uderzył po ziemi, a piłka wturlała się do bramki.

Płomień zasłużenie wygrał trzema bramkami z Grybovią. Cieszy frekwencja zawodników, na meczu, walka przez całe spotkanie, trzy bramki i zero straconych. Oby tak dalej.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 0, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 9

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 341 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Grybovia Grybów ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.