Wednesday 7 September 2011 17:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Ocena drużyny:  3.4 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] M. Guzik
 5. [] K. Dutka
 6. [] D. Koza [zeszedł] 52'
 7. [] S. Koza [kartka]
 8. [] D. Golonka
 9. [] J. Puch [zeszedł] 64'
 10. [] B. Hajnold
 11. [] D. Golonka [zeszedł] 70'
 12. [] M. Kęska
 13. [] P. Młynarczyk [wszedł] 52' ( D. Koza )
 14. [] R. Twaróg [wszedł] 64' ( J. Puch )
 15. [] K. Kolawa
 16. [] D. Chanek [wszedł] 70' ( D. Golonka )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

W 5 kolejce I ligi Juniorów, nasza drużyna zmierzyła się na własnym obiekcie z Laskovią Laskowa. Trener przed spotkaniem uczulał na ciężki mecz i przestrzegał przed trudnym rywalem.

Od początku nie było łatwo. Mecz był wyrównany, ale ciężko było z sytuacjami bramkowymi. W pierwszej połowie było ich jak na lekarstwo. Zawodnicy Płomienia oddali tylko kilka niecelnych bądź lekkich strzałów. Mnóstwo było stałych fragmentów, z których nic nie wynikało. Wydaję się, że kondycyjnie prezentowali się dobrze nasi gracze, ale fizycznie momentami ustawali w walce 1 na 1. Bardzo dobrze radziła sobie obrona zarówno Płomienia jak i Laskovii. W drużynie Płomienia było mnnóstwo strat i niedokładnych podań. Akcję były tworzone do killku metrów przed bramką i tam nagle czegoś brakowało. Najlepszą okazję bramkową miał Dominik Koza, który po wrzutce z bliska nie trafił do bramki.

Druga połowa to podobne męczarnie jak pierwsza. Z tym, że w tej części gry to Laskovia miała swoją setkę. W sytuacji sam na sam z Łukaszem Kozą pogubili się napastnicy z Laskowej i udało się uniknąć straty bramki. Płomień miał też okazję i można było wygrać ten mecz, ale czegoś zabrakło. Laskovia świetnie się broniła i udało się jej uzyskać remis.

Płomień miał bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przełożyło się to na zwycięstwo. Ważne jednak jest, że udałlo się podtrzymać serię spotkań bez porażki. Było to piąte spotkanie bez porażki.

Zwycięstwa: 7, Remisy: 4, Porażki: 9, Bilans bramkowy: -2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 343 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Laskovia Laskowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60