10. [] D. Golonka [kartka]
  11. [] D. Chanek
  12. [] K. Kolawa [wszedł] 75' ( J. Puch )
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia na mecz z Heleną Nowy Sącz przyjechali, aby podwyższyć passę meczy bez porażki do sześciu spotkań. Chęci i ambicji u zawodników, którzy pojechali na mecz nie brakowało. Szkoda, że do busa na spotkanie ligowe weszło tylko 12 zawodników. Zabrakło: M. Domiter (kontuzja), K. Trzupka (pazuje za kartki), R. Twaróg (praca), D. Koza (praca), M. Kęska (brak informacji), B. Hajnold (brak informacji).

Mecz od początku zdominowała drużyna Płomienia. Juniorzy prowadzenie przez Łukasza Bukowca mieli bardzo duże posiadanie piłki i bardzo dużo czasu spędzali na połowie przeciwnika, niestety nie przekładało się to na bramki. Dopiero w 20 minucie, ładna akcja z klepki. W akcji bramkowej brali udział: Mateusz Łątka, Damian Chanek, a strzelcem gola Szymon Koza. Do przerwy nadal utrzymywała się przewaga Płomienia. Zawodnicy z Heleny w tej części gry wykonali tylko jedną groźną akcję, ale piłka po strzale zawodnika i tak poszła obok bramki.

Po zmianie stron nadal Płomień miał przewagę, ale Helena już więcej walczyła i ciężko było się przedostać pod bramkę gospodarzy. W 74 minucie kontrę graczy Płomienia wykorzystał Damian Chanek, asyste przy bramce zaliczył Szymon Koza. 4 minuty później gospodarze zdobyli bramkę, jak się później okazało było to honorowe trafienie, ale przynajmniej przepięknej urody. Piłka po strzale gracza Heleny ugrzęzła w okienku bramki. Do końca pomimo starań jednej i drugiej drużyny wynik się nie zmienił.

Płomień podtrzymał passę i ma już na koncie 12 punktów. Juniorzy wygrali trzy spotkania, zremisowali trzy i nie przegrali ani jednego. Oby ta seria utrzymała się jak najdłużej.  Teraz przed drużyną teoretycznie mocniejsi rywale. Już w środę na stadionie Płomienia zagości drużyna Dobrzanki Dobra.

Mamy nadzieję, że juniorzy Płomienia się odpowiednio zmobilizują, zapomną o jakichś problemach, bez podstawnych pretensjach i pojawią się w komplecie na środowym meczu.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 2

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 344 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Helena Nowy Sącz ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.