13. [] B. Hajnold [wszedł] 46' ( M. Łątka )
  14. [] M. Golonka [wszedł] 46' ( S. Koza )
  15. [] Ł. Koza
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia pod nieobecność Trenera rozgromili na własnym obiekcie drużynę Sokoła Stary Sącz. Rywal okazał się dosyć łatwy, bo nie miał nawet dogodnej okazii do zdobycia bramki. Warto odnotować iż do składu po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją dołączył Mariusz Golonka.

Od początko nasi graczę chcieli narzucić swój typ gry, ale nie za bardzo to wychodziło. Dopiero w 11 minucie wszystko było tak jak trzeba. Ładna akcja i gola zdobywa Robert Twaróg. Do przerwy jeszcze padły cztery bramki.

W przerwie dwójka graczy: kapitan - Mateusz Łątka i Szymon Koza, postanowili iż zejdą z boiska i wspomogą drużynę seniorów w niedzielne popołudnie.

W drugiej połowie tempo gry się zwolniło i wprawdzie były okazję do kolejnych bramek, ale już nic nie padłło w tej części gry.

Do końca dobra gra w obronie i skuteczna w ofensywie. Można być dumnym po takim zwycięstwie. Teraz przed drużyną ciężki mecz z Kolejarzem w Stróżach.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 6

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 347 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Sokół Stary Sącz ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.