Saturday 1 October 2011 10:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Bramki
[gol] 76' Dominik Golonka ( Mateusz Łątka )
Ocena drużyny:  4.2 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] M. Guzik
 5. [] K. Dutka
 6. [] M. Golonka [kartka] [zeszedł] 70'
 7. [] S. Koza [kartka]
 8. [] P. Młynarczyk
 9. [] B. Hajnold
 10. [] R. Twaróg [zeszedł] 78'
 11. [] D. Golonka
 12. [] M. Kęska
 13. [] D. Koza [wszedł] 70' ( M. Golonka )
 14. [] J. Puch [wszedł] 78' ( R. Twaróg )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia przegrali drugie spotkanie w tym sezonie. Minimalnie o jedną bramkę lepsza była drużyna Kolejarza Stróże.

Na spotkanie wyjazdowe do Stróży zebrała się grupa 14 zawodników. Drużyna jechała z nastawieniem na przywiezienie punktów, ale nie udało się ugrać ani jednego.

Pierwsza połowa to bardzo duża przewaga gospodarzy. Płomień całe 45 minut się bronił i tylko kilka razy próbował kontrować, ale bez skutecznie. Zawodnicy Kolejarza również mieli rozstawione celowniki, a jeśli już piłka leciała w światło bramki to dobrze bronił Łukasz Koza. Do przerwy bez bramkowy remis.

Po zmianie stron to Płomień miała pierwsze okazję do bramki. Niestety nie udało się wykorzystać i padła bramka dla Kolejarza. Po złym wybiciu Łukasza Kozy z lini - 5 metra piłkę przejeli przeciwnicy i w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem - lepszy okazał się napastnik Kolejarza. Nasi juniorzy nie podłamali się i wyrównali wynik spotkania w 76 minucie. Dośrodkowywał Mateusz Łątka, a z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował Dominik Golonka. Wszystko zmierzało do remisu, zarówno jedna jak i druga drużyna nie miała konkretnych bramkowych akcji. Tymczasem nadeszła 90 minuta i zbliżał się koniec spotkania. Zawodnik Kolejarza na lewym skrzydle wymanewrował zawodników Płomienia, nikt nie zdołał zablokować strzału i z 20 metra uderzona piłka wpadła w samo okienko bramki Płomienia. Drużyna Kolejarza w ostatniej minucie wydarła nam jeden punkt.

W piłce nożnej trzeba grać do końca i do ostatniego gwizdka należy być skoncentrowanym. Niestety tej koncentracji zabrakło naszym zawodnikom w samej końcówce meczu. Przegrana smuci drużynę, ale nie ma się co łamać, Młodzi zawodnicy zagrali jak równy z równym i swoje możliwości zapewne pokaża w kolejnych spotkaniach.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 2, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -15

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 348 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Kolejarz Stróże ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60