Saturday 29 October 2011 14:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Bramki
[gol] 1' Dominik Golonka
Ocena drużyny:  2.9 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] K. Dutka
 4. [] M. Guzik
 5. [] J. Puch
 6. [] K. Trzupek [zeszedł] 73'
 7. [] D. Golonka
 8. [] S. Koza
 9. [] D. Koza [zeszedł] 73'
 10. [] D. Golonka
 11. [] R. Twaróg
 12. [] D. Chanek [wszedł] 73' ( K. Trzupek )
 13. [] M. Domiter [wszedł] 73' ( D. Koza )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia w sobotę popołudniu rozegrali ostatni jesienny mecz na boisku rywala. Otwarcie spotkania było znakomitę, ale z minuty na minutę było gorzej.

Na stadionie w Podegrodziu byliśmy świadkami, najszybciej strzelonej bramki w ostatnim czasie dla Płomienia. Z dodkładnych nagrań wynika, iż piłka po strzale Dominika Golonki wpadła do siatki 12 sekund po rozpoczęciu gry przez sędziego. Szkoda tylko, że od tego momentu to Gród zaczął lepiej grać. Pierwsze kilka wymian podań należało do Płomienia, ale potem dominację na boisku mieli gospodarze. Tworzyli składne akcję, ale do goli brakowało czegoś. Dopiero w 27 minucie błąd obrony i niezdecydowanie bramkarza w drużynie gości i mamy remis. Do przerwy wynik się już nie zmienił.

Po zmianie stron to Gród przeważał i znowu defensywa popełniła błąd, a Łukasz Koza faulował zawodnika gospodarzy w polu karnym i sędzia podyktował jedynastkę. Karnego na bramkę udało się zamienić i już trzeba było walczyć o remis. Nie było to łatwe zadanie bo gospodarze rozgrywali dzisiaj bardzo dobre zawody. Do końca meczu Płomień nie miał klarownej sytuacji na bramkę dająć choćby remis.

Nasi Juniorzy przegrali ostatni wyjazdowy mecz. Wprawdzie Gród grał dużo lepiej, ale przy odrobinie szczęścia można było ugrać jakieś punkty. Teraz skupiamy się na ostatnim meczu z KS Tymbark, który za wszelką cenę trzeba wygrać.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 1

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 352 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Gród Podegrodzie ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60