16. [] M. Kęska [wszedł] 46' ( Ł. Koza )
  17. [] K. Trzupek [wszedł] 73' ( D. Golonka )
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia zakończyli rundę jesienną w bardzo dobrym stylu ogrywając w derbach regionu limanowskiego drużynę KS Tymbark.

Mecz był okazją do zaprezentowania nowych strojów biało czerwonych - które zasponsorowała firma Midrew pana Pawła i Władysława Michurów.

Pierwsza część spotkania była wyrównana, z lekką przewagą Płomienia. Już w 12 minucie było 1:0, a gola zdobył Szymon Koza, który po złym wybiciu obrońców uderzył zza pola karnego po ziemi, bramkarz popełnił błąd i piłka wpadła do siatki. W tej części Tymbark walczył i miał okazję sam na sam z bramkarzem, której na szczęście nie wykorzystali. Płomień miał również okazję, Robert Twaróg, oraz Dawid Golonka nie wykorzystali jednak bramkowych sytuacji.

Po zmianie stron przewaga Płomienia została bardzo szybko udokumentowana dwoma gola po stałych fragmentach. Bramkarz natomiast nie uchronił się od błędów przy tych dwóch strzałach. Najpierw uderzał z daleka Mateusz Łątka, piłkę wybił bramkarz i do pustej bramki dobił ją Szymon Koza. Chwile później na 20 metrze rozegrał Mateusz Łątka i Szymon Koza uderzył po długim rogu tuż obok słupka. W 75 minucie padła ostatnia bramka w tym meczu. Po akcji Szymona Koza, głową z najbliższej odległości do bramki piłkę wbił Krzysztof Trzupek. Do końca meczu nie było więcej klarownych okazji.

Płomień zasłużenie wygrał i zimę spędzi najprawdopodobniej na 8 pozycji w lidzę z niewielką stratą do czołówki. Bardzo ważne zwycięstwo, ważne że była skład i każdy zagrał. Przed nami okres zimowy, który trzeba będzie solidnie przetrenować.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 2, Porażki: 11, Bilans bramkowy: -8

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 353 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - KS Tymbark ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.