Sunday 28 August 2011 16:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 5' Rafał Łącki ( Michał Smoter )
[gol] 12' Michał Smoter ( Krzysztof Kaletka )
[gol] 39' Albert Odziomek
[gol] 46' Michał Smoter ( Krzysztof Michura )
[gol] 88' Tomasz Łątka ( Krzysztof Michura )
Ocena drużyny:  4.3 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Michura
 3. [] R. Zawada
 4. [] L. Twaróg
 5. [] K. Golonka
 6. [] R. Łącki [zeszedł] 75'
 7. [] T. Łątka
 8. [] K. Kaletka [zeszedł] 69'
 9. [] J. Walasik
 10. [] A. Odziomek [zeszedł] 74'
 11. [] M. Smoter [kartka] [zeszedł] [kontuzja] 57'
 12. [] M. Kęska
 13. [] M. Twaróg [wszedł] 69' ( K. Kaletka )
 14. [] D. Guzik [wszedł] 75' ( R. Łącki )
 15. [] J. Gawron [wszedł] 74' ( A. Odziomek )
 16. [] A. Wąsowicz
 17. [] K. Trzupek [wszedł] 57' ( M. Smoter )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Seniorzy Płomienia bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon. Na mecz do Świdnika pojechała grupa aż 17 zawodników, ambitnych chcących osiągnąć korzystny rezultat. Trener przed meczem miał mały dylemat z ustaleniem składu, ale udało wybrać się optymalną jedynastkę i dodatkowo drużyna zagrała w systemie 4-4-2, czyli nieco inaczej niż w poprzednim sezonie.

Początek od razu należał do Płomienia. Michał Smoter wyłożył do Rafała Łąckiego, który z kilkunastumetrów precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Uranu. W 12 minucie Michał Smoter wykorzystał długiego crossa Krzyśka Kaletki i było już 2:0. Uran Łukowica był również groźny w ofensywie, szczególnie dzięki dokładnym prostopadłym zagraniom po ziemi. Pod koniec pierwszej części padła kolejna bramka dla Płomienia, w zamieszaniu pod bramką rywala obrońcy wybili piłkę prosto pod nogi Alberta Odziomka, który huknął mocno nie dając szans bramkarzowi na reakcję. Do przerwy prowadzenie 3:0, ładna i skuteczna gra w ataku, bo sytuację do bramek mieli zwłaszcza Tomasz Łątka i Michał Smoter, który oddali kilka groźnych strzałów.

Po zmianie stron Płomień zaczął od mocnego uderzenia. Rozpoczęli gospodarze, ale szybko seniorzy Płomienia odzyskali piłkę i rozegrali ładną akcję, asystował Krzysiek Michura, a na 11 metrze spokojnie uderzył przy słupku Michał Smoter. Gospodarzą już odechciało się grać, tymczasem Płomień tworzył kolejne akcję. Powinny paść kolejne bramki. Najlepszą okazję zmarnował Rafał Łącki, który z rzutu karnego uderzył po ziemie obok słupka. Na boisko Trener wpuścił czterech zmienników, z których każdy wniósł coś dobrego do gry. Pod koniec meczu padła bramka na 5:0 dla Płomienia. Piłkę z głębi pola do wychodzącego Tomka Łątki zagrał Krzysiek Michura, a tam nasz środkowy pomocnik nie miał problemu z pokonaniem bramkarza.

Zasłużone zwycięstwo i dobra gra z rywalem, który powraca na ligowe boiska po latach przerwy. Dobra skuteczność w ataku, jak i pewna gra defensywy, na czele z bramkarzem. Dobrze grające skrzydła właśnie taki Płomień chcemy oglądać w kolejnych ligowych potyczkach. Można być zadowolonym z walki na boisku i atmosfery po za nim oraz z liczby graczy, która się pojawiła na meczu. Podziękowania należą się dla rezerwowych, którzy nie weszli, ale napewno dostaną szansę w kolejnych spotkaniach. Do odnotowania ważny jest również debiut w drużynie Seniorów: Krzysztofa Trzupka (juniora). Liczymy na większą mobilizację juniorów, którzy nie zagrają w sobotę, aby pojawiali się na meczach w niedzielę.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 3, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 355 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Uran Łukowica ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60