Saturday 22 October 2011 10:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Ocena drużyny:  4.3 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] M. Guzik
 5. [] K. Dutka
 6. [] D. Golonka [kartka]
 7. [] M. Golonka [zeszedł] 71'
 8. [] S. Koza
 9. [] D. Koza [zeszedł] 75'
 10. [] D. Golonka
 11. [] R. Twaróg
 12. [] K. Kolawa [wszedł] 71' ( M. Golonka )
 13. [] J. Puch [wszedł] 75' ( D. Koza )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia zagrali bardzo dobre spotkanie, ale na własnym terenie udało im się tylko zremisować z drugą drużyną w tabeli Popradem Muszyna.

Mroźny poranek nie sprzyjał dobrej technicznej grze, ale zawodnicy radzili sobie z warunkami pogodowymi całkiem dobrze. Na boisku było dużo walki, ale i mieliśmy kilka bardzo dobrych składnych akcji. Pierwsza połowa to przewaga Popradu i kilka bardzo dobrych bramkowych okazji. Płomień w tej części miał jedną bardzo dobrą sytuację, kiedy to Dominik Golonka uderzył obok bramki.

Po zmianie stron wyraźną przewagę na boisku miał Płomień. Wydaję się, że kondycyjnie lepiej prezentowali się nasi zawodnicy. Wyprzedzali, przeciwników, ubiegali ich w akcjach i grali bardziej agresywnie. W tej części meczu większość gry odbywała się na połowie Popradu. Dobra gra zaowocowała sytuacjami czysto bramkowymi. Dwa razy sutuację sam na sam z bramkarzem miał Robert Twaróg, ale nie wykorzystał doskonałych prostopadłych podań i dwa razy uderzył wprost w bramkarza. Jeszcze jedno sam na sam zmarnował Dominik Golonka, który uderzył nad bramką. Do końca meczu Poprad jeszcze walczył o trzy punkty, ale to Płomień był lepszy, niestety mało skuteczny.

Pierwsza połowa na plus dla Popradu, ale druga część to zdecydowana przewaga Płomienia. Trzy doskonałe sytuację nie zostały zakończone bramkami. Trzy punkty powinny zostać na koncie Płomienia, ale mamy tylko jeden.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -11

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 361 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Poprad Muszyna ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60