13. [] K. Kolawa [wszedł] 85' ( M. Golonka )
  14. [] B. Hajnold [wszedł] 70' ( R. Twaróg )
  15. [] D. Guzik [wszedł] 61' ( K. Trzupek )
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia przegrali pierwszy ligowy mecz w 2012 roku. Na własnym obiekcie Płomień uległ drużynie z Wojnarowej. Była to druga porażka u siebie.

Początek spotkania nie zapowiadał tak złego meczu i niekorzystnego wyniku dla Płomienia. W 10 minucia padła pierwsza bramka dla naszych juniorów. Z głębi pola dośrodkował Dawid Golonka pod nogi Dominika Golonki, ten w pełnym biegu niczym rasowy napastnik przyjęciem ustawił sobie piłkę do strzału i uderzył obok bramkarza otwierając wynik spotkania.

Długo na kolejnego gola nie musieliśmy czekać. Już w 20 minucie mieliśmy remis. Zawodnicy Orła zdobyli bramke po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Trójka zawodników nie była obstawiona i jeden z nich uderzył głową obok bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a obie drużyny nie stworzyły żadnych okazji bramkowych.

Po zmianie stron nasi chłopcy zaczęłi mądrze i agresywnie, niestety nie skutecznie. W około 70 minucie gola dającego prowadzenie drużynie Orła Wojnarowa zdobył jeden z zawodników oddając strzał na bramkę w samo okienko bramki. Marcin Kęska był bez szans. Do końca meczu pomimo dobrej walki naszych graczy nie udało się wygrać, ani nawet zdobyć jednego punktu.

Drugi mecz rundy wiosennej nie można uznać za udany i trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć i skupiać się na Świątecznym czasie bo po Wielkanocy startujemy na kolejne mecze ligowe.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 4

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 374 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Orzeł Wojnarowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.