Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Ostatni sparing seniorów Płomienia przed rundą wiosenną nie wypadł za dobrze.

Skład był liczny, ale duża w tym zasługa juniorów, którzy pojawili się na sparingu.

Spotkanie toczyło się bardzo wolnym tempem, obie drużyny nie kwapiły się do ofensywnych ackji, większość tworzonych sytuacji kończyła się w środkowej strefie. Obie drużyny popełniały mnóstwo prostych błędów. W naszej drużynie szczególnie brakowało dokładności, praktycznie każda akcja kończyła się po 3-4 podaniach i kolejne było już niedokładne. Piłka odskakiwała zawodnikom i ciężko było myśleć o bramkowych okazjach.

Jedyny gol jaki padł w pierwszej połowie to bramka Marcina Jańczego z 29 minuty. Prawy pomocnik Płomienia przejął piłkę na 18 metrze po złym wybiciu obrońcy i dokładnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce. Do przerwy jedno bramkowe prowadzenie Płomienia.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka - wyrównująca, a akcji bramkowych ze strony Płomienia znowu praktycznie nie było, po za groźnymi strzałami Tomka Łątki i Szymka Kozy.

Bramkę dającą remis zdobył Mateusz Dulański w 69 minucie. Na połowie Uranu piłkę do obrońcy z Łukowicy podał Rafał Łącki, ten rzucił dokładną górną piłkę do napastnika, który minął bramkarza i uderzył. Mateusz Guzik wybił piłkę z lini wprost na głowę napastnika, który nie miał już problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

Końcowy wynik remisowy, obie drużyny zaprezentowały się słabo, a runda wiosenna tuż tuż.

Do odnotowania warty jest debiut w drużynie seniorów Płomienia Mateusza Guzik - gratulujemy dobrego występu.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 3, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 4

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 375 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Uran Łukowica ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.