12. [] B. Hajnold [wszedł] 32' ( K. Kolawa )
  13. [] J. Puch [wszedł] 63' ( D. Golonka )
  14. [] M. Kęska [wszedł] 79' ( M. Golonka )
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia przegrali drugi mecz z rzędu. Niestety po raz kolejny z niżej notowanym rywalem i w kiepskim stylu.

Początek spotkania od razu pokazał, że będzie to bardzo otwarty mecz, a sytuacji pod obiema bramkami bedzie dużo. Tak też było. Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, ale lepsze okazję bramkowe miała drużyna Płomienia. Stuprocentowe okazję zmarnowali Krzysztof Trzupek i Dominik Golonka, którzy z najbliższej odległości nie potrafili wbić piłki do siatki. W pierwszej połowie padły dwie bramki. Płomień objął prowadzenie w 39 minucie. Piękna akcja zakończona podaniem z pierwszej piłki od Krzysztof Trzupka do Dominika Golonki, który lewą nogą uderza po ziemi tuż przy słupku. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Grybovii. Gdy do końca pierwszej części pozostawała zaledwie minuta, gospodarze wyrównali, po rzucie rożnym. Była to kolejna bramka stracona po stałym fragmencie gry. Złe wybicie po rzucie rożnym i z zza szesnastki bramkę zdobywa pomocnik Grybovii mocnym celnym strzałem w okienko bramki.

Po zmianie stron Płomień atakował w pierwszych minutach drugiej połowy, ale to drużyna Grybovii objęła prowadzenie. Z ponad 20 metrów strzał na bramkę oddał pomocnik Grybovii, Łukasz Koza wypluł piłkę przed siebie, a do bramki wpakował ją napastnik gospodarzy.

Juniorzy Płomienia walczyli dzielnie o wyrównanie, swoje akcję mieli Szymon Koza, Krzysztof Trzupek, Mateusz Łątka, Dominik Golonka, niestety cały czas brakowało skuteczności. Dodatkowo na ostatnie minuty do ataku wszedł z ławki Marcin Kęska - nominalny bramkarz i miał okazję na bramkę. Chwilę później padła bramka numer 3 dla Grybovii i było już bardzo ciężko o wyrównanie Płomienia. Wprawdzie dobrą akcję przeprowadzili nasi juniorzy. W pole karne Krzysztof Trzupek dograł do Dominiak Golonki, który wmanewrował obrońców i zdobył gola na 2:3.

Grybovia nie była dłużna i na minutę przed końcem zdobyła kolejną bramkę na 4:2. Ten gol dobił drużynę Juniorów i dał zwycięstwo Grybovii.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 0, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 9

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 376 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Grybovia Grybów ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.