Thursday 12 April 2012 17:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Ocena drużyny:  4.6 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] M. Guzik
 5. [] J. Puch [zeszedł] 71'
 6. [] D. Guzik [zeszedł] 69'
 7. [] S. Koza
 8. [] P. Młynarczyk [zeszedł] 63'
 9. [] K. Trzupek
 10. [] D. Chanek
 11. [] D. Golonka
 12. [] M. Kęska [wszedł] 69' ( D. Guzik )
 13. [] K. Kolawa [wszedł] 71' ( J. Puch )
 14. [] B. Hajnold [wszedł] 63' ( P. Młynarczyk )
Średnia wieku: 18 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Derby miasta Limanowa rozczarowały pod względem braku zdobytych bramek, po za tym w meczu mieliśmy dużo ciekawych akcji.

Obie drużyny przed meczem były znacznie osłabione. W kadrze Płomienia ze względu na Bierzmowanie zabrakło: Kacpra Dutki, Mariusza Golonki oraz Roberta Twaroga, a grali m.in zawodnicy którzy praktycznie wogóle nie trenowali: Damian Chanek, Piotr Młynarczyk. W składzie Limanovii z różnych przyczyn zabrakło przynajmniej trzech podstawowych starszych zawodników.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla Płomienia. W tej części gry większość akcji toczyła się pod dyktando juniorów Płomienia. Okazję bramkowe mieli Damian Chanek, Dominik Golonka, Krzysztof Trzupek i Szymek Koza. Napewno drużyna zasługiwała na bramkę, bardzo ambitną grą, niestety od początku rundy wiosennej drużyna Płomienia ma problemy ze skutecznością. Limanovia w pierwsze połowie miała właściwie tylko jedną bramkową okazję dopiero w 45 minucie, rzut wolny z 20 metra i strzał zawodnika Limanovii wybronił Łukasz Koza.

Po zmianie stron zaznaczyła się lekka przewaga Limanovii, która do sześćdziesiątej minuty stworzyła kilka groźnych akcji, ale dobrze w bramce radził sobie Łukasz Koza. W 63 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem Limanovii nie wykorzystał Damian Chanek. W 67 minucie dobra szybka akcja Limanovii zakończona niecelnym strzałem obok bramki Płomienia. W 80 minucie bardzo dobra akcja Płomienia. Rozpoczął Dominik Golonka rozegraniem do lewego skrzydła, tam Mateusz Łąka minął rywala przełożył piłkę na prawą nogę i dorzucił w pole karne, do Damiana Chanka, który musnął piłkę noga i ta leciała w stronę bramki, starał się dobić Marcin Kęska, ale piłka po jego strzale uderzyła tylko w boczną siatkę. W ostatnich minutach nie zobaczyliśmy już akcji bramkowych.

Końcowy wynik remisowy wydaję się być statą punktów Płomienia, bo akcję zawodników grających w biało - czerwonych koszulkach były dużo groźniejsze i powinny przynieść bramki w tym spotkaniu. Bilans dwóch meczy z Limanovią jak najbardziej korzystny: 4 punkty i 2:1 w bramkach dla Płomienia.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 5, Porażki: 10, Bilans bramkowy: -10

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 378 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Limanovia Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60