Saturday 28 April 2012 10:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
[gol] 90' Dominik Golonka ( Robert Twaróg ) [v]
Bramki
Ocena drużyny:  3.9 
 1. [] M. Kęska
 2. [] K. Kolawa [zeszedł] 60'
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] K. Dutka
 5. [] B. Hajnold
 6. [] M. Golonka
 7. [] D. Golonka
 8. [] P. Młynarczyk [zeszedł] 46'
 9. [] K. Trzupek [zeszedł] 46'
 10. [] R. Twaróg
 11. [] D. Golonka
 12. [] Ł. Koza
 13. [] S. Koza [kartka] [wszedł] 46' ( P. Młynarczyk )
 14. [] D. Guzik [wszedł] 46' ( K. Trzupek )
 15. [] D. Chanek [wszedł] 60' ( K. Kolawa )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia w mocno okrojonym składzie przegrali na własnym obiekcie z drużyną Heleny Nowy Sącz.

Trener Łukasz Bukowiec w porozumieniem z Trenerem Seniorów Piotrem Pietruchem nie skorzystał ze wszystkich zdolnych do gry juniorów i zagrał dzisiaj w okrojonym składzie po to, aby zawodnicy mogli wspomóc Seniorów w ważnym niedzielnym meczu.

Początek spotkania był bardzo wolny, akcje były bardzo szarpane, brakowało dokładności z jednej i drugiej strony w większości czasu piłka znajdowała się na środku boiska. W 13 minucie dobrą akcję stworzyli zawodnicy Płomienia, Dawid Golonka podał do Dominika Golonki, al ten tylko musnął piłkę, a z trudnem wybronił ją bramkarz na przed polu.

Helena miała pierwszą okazję dopiero w 19 minucie, ale strzał zawodnika z Sącza był za lekki. W 25 minucie było już bardzo groźnie pod naszą bramką. Marcin Kęska minał się z długą piłką i musiał gonić za napastnikiem, dobrze jednak w bramce zaasekurował Tomasz Sułkowski i wybił piłkę na rzut rożny. W 29 minucie dobrą okazję miał Dominik Golonka, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem Heleny. W tej samej minucie setki nie wykorzystał zawodnik z Nowego Sącza, który z bliskiej odległości uderzył głową nad bramką. Przewaga Heleny rosła, a w 39 minucie padła pierwsza bramka w spotkaniu. Niestety autorem gola był zawodnik Heleny. Strata na środku boiska Dominika Golonki, obrońca Heleny zagrywa długą piłkę nad obroną i w sytuacji sam na sam napastnik Heleny pokonuję naszego bramkarza. Do przerwy zatem mieliśmy dwu bramkowe prowadzenie Heleny Nowy Sącz.

W przerwie Trener dokonał dwóch zmian i obraz gry się polepszył. Nasza drużyna przynajmniej na początku tworzyła sytuację, ale brakowało skuteczności. Cała druga połowa to dobra gra Płomienia, ale tylko do pola karnego Heleny, tam brakowało kompletnie pomysłu. Pod koniec meczu Płomień miał okazję na bramkę, ale ta sztuka udała się dopiero w doliczonym czasie gry. W 91 minucie po podaniu od Roberta Twaroga gola z poza pola karnego zdobył Dominik Golonka.

Tylko na tyle stać było juniorów Płomienia w sobotnim meczu z Heleną Nowy Sącz.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 383 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Helena Nowy Sącz ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60