18. [] P. Matląg [wszedł] 62' ( J. Guzik )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia w 14 kolejce z problemami, ale wywalczyli komplet punktów.

Seniorzy Płomienia wsparci Juniorami, do meczu przystąpili bardzo pewnie swoich umiejętności. Od początku spotkania drużyna chciała pokazać kto rządzi na boisku i kto zamierza walczyć o A klasę. Tymczasem już na początku spotkania to goście zaskoczyli naszą drużynę i od 13 minucie prowadzili 1:0. Naszym zawodnikom od początku meczu i przez całe spotkanie brakowało zdecydowania i skuteczności, bo okazji było co nie miara w pierwszej połowie przynajmniej kilka. M.in Krzysztof Golonka, Szymon Koza, którzy nie zdołali pokonać bramkarza Starówki z bliskiej odległości. Tomasz Łątka po mocnym strzale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Wydawało się, że w pierwszej części już nic się nie zmieni, jednak zmiany wyniku nastąpiły. W 37 minucie w polu karnym faulowany był Jacek Guzik i sędzia podyktował jedynastkę. Strzałem po ziemi bramkarza gości pokonał Mateusz Łątka i był to jego pierwszy oficjalny gol w Seniorskiej drużynie Płomienia Limanowa.

Minutę później tuż po rozpoczęciu ze środka Starówki, zawodnicy Płomienia podeszli wysoko pod pole karne. Tam z prawej strony dośrodkował Marcin Jańczy. Źle piłkę zatrzymał obrońca i Tomasz Łatka, wymanewrował graczy w obronie i strzelił na bramkę, a piłka zatrzepotała w siatce. Do przerwy zatem udało się odrobić stratę i dodatkowo wyjść na prowadzenie.

Po zmianie stron wiele się działo na boisku, Trener dokonywał zmian, ale nie skutecznością razili praktycznie wszyscy. Ta nieskuteczność na szczęście się nie zemściła bo świetnie grała cała defensywa. Dodatkowo pod koniec drugiej połowy udało sie zdobyć bramkę na 3:1. Autorem gola Rafał Łącki, a przytomnym zagraniem asystował mu Dawid Guzik.

Płomień wygrał czwarty mecz z rzędu w rundzie wiosennej i wielu obserwatorów to teraz w naszej drużynie widzi głównego kandydata do awansu. My jednak nie możemy osiąść na laurach tylko cały czas grać i wygrywać bo tylko to może nam dać awans do A klasy.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 390 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.