Saturday 5 May 2012 10:00 I Liga Juniorów Nowy Sącz
Bramki
[gol] 19' Dawid Guzik [v]
[gol] 38' Damian Chanek ( Łukasz Koza ) [v]
Ocena drużyny:  3.9 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Guzik [zeszedł] 46'
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] K. Dutka
 5. [] J. Puch
 6. [] D. Guzik
 7. [] M. Golonka
 8. [] D. Golonka
 9. [] R. Twaróg [zeszedł] 46'
 10. [] D. Golonka
 11. [] D. Chanek
 12. [] M. Kęska [wszedł] 46' ( R. Twaróg )
 13. [] S. Koza [wszedł] 46' ( M. Guzik )
 14. [] M. Łątka
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia wygrali drugi mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej.

Juniorzy Płomienia po raz kolejny musieli grać w nieco osłabionym składzie. Zabrakło kilku zawodników oraz za zgodą Trenerów po raz kolejny Juniorzy Starsi wspomogą w niedzielnym meczu Seniorów.

Początek spotkania zdecydowanie należał do drużyny gospodarzy, która tworzyła ciekawe akcję, po których piłka przelatywała obok bramki strzeżonej przez Łukasza Kozę. Płomień miał również swoje okazję. Dobrze w ataku radzili sobie napastnicy, którzy jednak nie umieli wykończyć wypracowanych sytuacji. Pierwsza bramka spotkania padła po rzucie rożnym dla Płomienia. Wybijał przed pole karne zawodnik gospodarzy, a tam uderzył piłkę Dawid Guzik i ta wysokim lobem wpadła do siatki odbijając się wcześniej od poprzeczki.

Od tego momentu naszej drużynie grało się spokojnie. Niespełna dwadzieścia minut później padła druga bramka dla Płomienia. Łukasz Koza wznawiał z piątego metra wykopał za połowę i tam piłkę przejął Damian Chanek, popędził na bramkę i nie dał szans bramkarzowi w sytuacji sam na sam. Do przerwy dwu bramkowe prowadzenie Płomienia.

Po zmianie stron drużyna Sokoła miała mniej okazji niż nasza drużyna. Do gry weszli Szymon Koza i Marcin Kęska. Po raz kolejny nasza drużyna miała dużo okazji bramkowych, a zawodnicy rozgrywali niezłe 45 minut, napewno lepsze niż w pierwszje częśći. Swoje okazję zmarnowali Szymon Koza, Damian Chanek, na szczęście nie skończyło się to utratą żadnej bramki i to jest bardzo ważne.

Drużyna Płomienia zasłużenie wygrywa na boisku w Starym Sączu i dopisuję do konto bardzo ważne trzy punkty.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 6

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 391 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Sokół Stary Sącz ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60