Sunday 6 May 2012 17:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 4' Szymon Koza ( Krzysztof Golonka ) [v]
[gol] 23' Szymon Koza ( Jakub Walasik ) [v]
[gol] 39' Szymon Koza [v]
[gol] 48' Tomasz Łątka [v]
[gol] 54' Marcin Jańczy ( Jacek Guzik ) [v]
[gol] 62' Krzysztof Golonka ( Jacek Guzik ) [v]
[gol] 90' Marcin Jańczy ( Krzysztof Kaletka ) [v]
4 Strzały 35
1 Strzały celne 15
1 Rzuty rożne 5
2 Spalone 5
15 Faule 15
4 Żółte Kartki 1
1 Czerwone Kartki 0
Ocena drużyny:  4.6 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] M. Guzik [zeszedł] 46'
 4. [] L. Twaróg
 5. [] J. Walasik
 6. [] K. Golonka [zeszedł] 65'
 7. [] K. Michura
 8. [] J. Guzik [zeszedł] 74'
 9. [] T. Łątka
 10. [] M. Jańczy
 11. [] S. Koza [zeszedł] 46'
 12. [] J. Gawron [wszedł] 65' ( K. Golonka )
 13. [] B. Zawada [wszedł] 46' ( M. Guzik )
 14. [] M. Smoter [kartka] [wszedł] 46' ( S. Koza )
 15. [] K. Kaletka [wszedł] 74' ( J. Guzik )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia rozgromili drużynę Uranu Łukowica na ich własnym terenie.

Kadra na to spotkanie nie była tak liczna jak w poprzednich meczach. Z powodu kontuzji wypadli ze składu: Rafał Łącki, Karol Golonka oraz Piotr Matląg. Wspomogli po raz kolejny nasz zespół Juniorzy, którzy zagrali na dobrym wysokim poziomie.

Początek spotkania zapowiadał dobry wynik dla naszych seniorów, ale nie aż taki wysoki jaki mieliśmy po 90 minutach.

W pierwszej części spotkania mieliśmy popis jednego zawodnika. Trzy bramki zdobyte w ciągu 34 minut to naprawde wyczyn na nie małą skalę. Klasyczny hat-trick zdobyty po strzałach z główki to coś niezwykłego. Szymon Koza bo o nim mowa był bohaterem Płomienia w pierwszej części. Asystowali mu przy bramkach Krzysztof Golonka i Jakub Walasik, a przy bramce numer trzy dośrodkowywał Jakub Walasik, a piłka przed strzałem Szymka odbiła się od głowy obrońcy. Okazji do zdobycia kolejnych goli w tej części nie brakowało bramki jednak nie padły i do przerwy mieliśmy trzy bramkowe prowadzenie Seniorów Płomienia.

W przerwie Trener dokonał dwóch zmian, boisko opuścił Szymon Koza oraz Mateusz Guzik w ich miejsce weszli Michał Smoter i Bartłomiej Zawada.W drugiej połowie drużyna Płomienia zdobyła pięć bramek. Strzelanie rozpoczął Tomasz Łątka, który zdobył gola po indywidualnej akcji. Następnie strzelali Marcin Jańczy z podania Jacka Guzika, potem padła bramka samobójcza po dośrodkowaniu Krzysztofa Golonki z rzutu rożnego. Ostatnie dwie bramki zdobyli Krzysztof Golonka po podaniu Jacka Guzika oraz Marcin Jańczy, który wykorzystał dokładne podanie od Krzysztofa Kaletki, który wszedł na boisko za Jacka Guzika w drugiej połowie. W meczu zagrał również Janusz Gawron, który zmienił Krzysztofa Golonkę.

Drużyna Uranu Łukowica nie miała nic do powiedzenia przez cały mecz. Seniorzy Płomienia zdominowali środek pola i ciężko było grać drużynie gospodarzy. Wynik bardzo cieszy i poprawia nasz bilans bramkowy, który i tak był już bardzo dobry. Ważne jest również to iz po raz kolejny Seniorzy nie tracą gola. Wygrany mecz z Uranem był piątym zwycięstwem z rzędu i ósmym meczem bez porażki z rzędu w tym sezonie.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 3, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 399 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Uran Łukowica ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60