Sunday 13 May 2012 17:00 B Klasa Limanowska
[gol] 41' Szymon Koza ( Tomasz Łątka ) [v]
Bramki
18 Strzały 10
5 Strzały celne 1
3 Rzuty rożne 2
2 Spalone 4
17 Faule 11
0 Żółte Kartki 1
10 Interwencje Bramkarza 13
Ocena drużyny:  4.5 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] B. Zawada
 4. [] L. Twaróg
 5. [] J. Walasik
 6. [] K. Golonka
 7. [] K. Michura
 8. [] J. Guzik [zeszedł] 71'
 9. [] T. Łątka
 10. [] M. Jańczy [zeszedł] 90'
 11. [] S. Koza [zeszedł] 84'
 12. [] K. Kaletka [wszedł] 71' ( J. Guzik )
 13. [] K. Golonka [wszedł] 90' ( M. Jańczy )
 14. [] P. Matląg [wszedł] 84' ( S. Koza )
 15. [] J. Gawron
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia wygrali bardzo ważne spotkanie z drużyną, której nie udało nam się pokonać od sześciu lat.

Początek meczu zapowiadał ciekawe widowisko. Już w pierwszej minucie groźny strzał oddał kapitan Śnieżnicy Piotr Kaleta, ale dobrym refleksem popisał się nasz bramkarz Łukasz Koza. Na dobrą ofensywną akcję Płomienia trzeba było poczekać kilka minut, ale dobrą okazję miał Krzysztof Golonka, który po długim podaniu uderzył tuż obok bramki z około szesnastego metra. Przez pierwsze pół godziny gry to Śnieżnica miała przewagę. Po tym czasie to nasi Seniorzy przejęli inicjatywę i drużyna z Kasiny Wielkiej musiała walczyć w defensywie. Okazji do bramki nie brakowało. Sytuację zmarnowali Jacek Guzik, Szymek Koza i Marcin Jańczy. Pod koniec pierwszej połowy, drużyna Płomienia wyprowadzała kontrę, na lewą stronę podawał Krzysztof Michura, piłkę chciał przejąć obrońca z Kasiny, ale nie trafił w futbolówkę i ta dotarła do Tomka Łątki, który dokładnie dograł na piąty metr do Szymka Kozy i jemu wystarczyło dokładnie dołożyć nogę i wybuchła wielka radość w drużynie Płomienia. Do końca pierwszej części nic się nie zmieniło i nadal to nasza drużyna miała przewagę.

Po zmianie stron twardo zaczęła drużyna Płomienia i atakowala na bramkę. Wciąż brakowało skuteczności, ale okazji było przynajmniej kilka. Drużyna z Kasiny próbowała kontrować, ale napastnicy wpadli kilka razy w pułapki ofsajdowe. Drużyna Płomienia atakowała i zdecydowanie walczyła o piłkę. W każdej akcji gracze nie odstępowali i mielismy twardy mecz. W drugiej połowie padła druga bramka dla Płomienia, ale sędzia z niewiadomych przyczyn gola nie uznał. Drużyna Śnieżnicy w końcówce dwukrotnie groźnie zaatakowała, ale obrona w tym meczu grala calkiem dobrze, a ostoją był nasz bramkarza.

Do końca meczu utrzymała się przewaga Płomienia drużyna Piotra Pietrucha wygrała szóste spotkanie z rzędu i wciąż tracimy tylko dwa punkty do Stradomki.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 4, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 400 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Śnieżnica Kasina Wielka ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60