Sunday 27 May 2012 14:00 B Klasa Limanowska
[gol] 33' Marcin Jańczy ( Mateusz Łątka ) [v]
[gol] 72' Krzysztof Trzupek ( Mateusz Łątka ) [v]
Bramki
24 Strzały 10
7 Strzały celne 2
2 Spalone 0
14 Faule 12
1 Żółte Kartki 1
10 Interwencje Bramkarza 5
Ocena drużyny:  4.6 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka [zeszedł] 75'
 3. [] M. Guzik
 4. [] L. Twaróg
 5. [] J. Walasik
 6. [] M. Łątka
 7. [] K. Michura
 8. [] J. Guzik [zeszedł] 69'
 9. [] T. Łątka [kartka]
 10. [] M. Jańczy [zeszedł] 83'
 11. [] M. Smoter [zeszedł] 69'
 12. [] P. Matląg [wszedł] 83' ( M. Jańczy )
 13. [] K. Kaletka [wszedł] 69' ( J. Guzik )
 14. [] K. Trzupek [wszedł] 69' ( M. Smoter )
 15. [] J. Gawron
 16. [] D. Guzik
 17. [] B. Zawada [wszedł] 75' ( K. Golonka )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia przed spotkaniem mieli drugie miejsce w tabeli - po spotkaniu drużyna Płomienia awansowała na fotel lidera po raz pierwszy w tym sezonie.

Spotkanie było bardzo ważne, bo decydowało o pierwszym miejscu w tabeli, gdyż drużyna Stradomki zremisował swój mecz. Kadra na spotkanie miała być słabsza niż wcześniej, a wcale taka nie była. Nie było kontuzjowanego Szymka Kozy i Rafała Łąckiego. Po za tym na meczu pojawił się Krzysiek Trzupek, który specjalnie przyjechał z pracy zagranicznej na mecz.

Początek spotkania zapowiadał się bardzo ciekawie, bowiem to drużyna z Tymbarku miała przewagę i prowadziła grę. Pierwsze akcję należały do gości i było groźnie pod naszą bramką. Drużyna Płomienia wyczekała rywala i zaatakowała bardzo groźnie po kilku minutach. Akcję skrzydłami były naszym silnym punktem. Po jednej takiej akcji padła bramka na 1:0 dla Płomienia. Lewą stroną pociągnął Mateusz Łątką i dośrodkował po ziemi na druga stronę boiska tam całą akcję zamknął Marcin Jańczy płaskim strzałem po ziemi.

Do przerwy uwidoczniła się przewaga naszej drużyny, a gra była bardzo dobra.

Po zmianie stron od razu zaatakowali nasi seniorzy i drużyna z Tymbarku nie miała prawie żadnych okazji bramkowych w tej części. Płomień dążył do zdobycia drugiego gola i ta sztuka się udała dopiero w 72 minucie. Trzy minuty wcześniej na boisku pojawił się Krzysiek Trzupek w miejsce Michała Smotra. Bramka na dwa do zera padła po akcji lewą stroną. Ponownie świetną asystą popisał sie Mateusz Łątka, a Krzyśkowi Trzupkowi wystarczyło dokładnie dołożyć głowę i mieliśmy kolejną piękną bramkę. Do końca meczu Płomień miał kilka okazji bramkowych, które zmarnowali: Mateusz Łątka, Krzysiek Trzupek, Krzysiek Michura, Krzysiek Kaletka. Mogło paść przynajmniej 2-3 bramki, ale i tak wynik 2:0 jest zadowalający bo chodziło o wygraną w tym spotkaniu.

Na uwagę zasługuje bardzo dobra gra obrony Płomienia. Defensywa jest naprawde najlepszą formacją naszej drużyny bo daję komfort zawodnikom ofensywnym. Łukasz Koza w rundzie wiosennej tylko trzy razy wyjmował piłkę z siatki. Czwórka twardych obrońców i defensywni pomocnicy grają naprawdę na bardzo wysokim poziomie i wykonują swoje zadania perfekcyjnie, oby tak dalej wyglądała nasza gra w obronie, a ofensywne akcję kończyły się golami tak jak w ostatnich meczach.

18 kolejek trzeba było czekać na to, aby drużyna Płomienia wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli - oczekiwanie się opłaciło i mamy nadzieję, że sprawdzi się kibicowska przyśpiewka - Lidera mamy i za nic go nie oddamy!

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 12

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 401 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60