Sunday 10 June 2012 14:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 64' Marcin Jańczy [v]
[gol] 74' Jakub Walasik [v]
10 Strzały 25
3 Strzały celne 10
6 Rzuty rożne 5
6 Spalone 3
7 Faule 15
1 Żółte Kartki 0
20 Interwencje Bramkarza 18
Ocena drużyny:  4.8 
 1. [] Ł. Koza
 2. [] D. Guzik
 3. [] K. Michura
 4. [] B. Zawada
 5. [] J. Walasik
 6. [] M. Smoter
 7. [] T. Łątka
 8. [] J. Guzik
 9. [] M. Jańczy
 10. [] K. Trzupek [zeszedł] 46'
 11. [] J. Gawron
 12. [] L. Twaróg [wszedł] 46' ( K. Trzupek )
Średnia wieku: 21 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Seniorzy Płomienia Limanowa po bardzo dobrym sezonie, a szczególnie rundzie wiosennej, zakończyli sezon wyjazdowym zwycięstwem nad Starówką.

Drużyna Płomienia na mecz do Starej Wsi pojechała bez juniorów, który swój mecz grali w sobotę. Jedynie zagrali w seniorskiej drużynie Dawid Guzik cały mecz oraz Krzysiek Trzupek pierwszą połówkę, bo grał 45 minut w sobotę. Kadra była osłabiona, za kartki pazuwali: Krzysztof Kaletka oraz Piotr Matląg, nie pojawił się Karol Golonka, a z lekkimi kontuzjami grali Krzysztof Michura i Lech Twaróg.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy jak zwykle długą piłką po za obronę chcieli zaskoczyć naszą defensywę. Cała pierwsza połowa, to bardzo chaotyczna gra obu ekip, ale z lekką przewagą Płomienia. Mało było gry, a więcej kopaniny i nieudolnej gry środkiem pola. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

Po zmianie stron gra zrobiła się bardzo ciekawa, a akcji bramkowych mieliśmy co nie miara, zwłaszcza po naszej stronie. Drużyna zaczęła dominować w środku pola, a akcję skrzydłami były bardzo dobre, zwłaszcza prawą stroną gdzie świetnie radzili sobie Marcin Jańczy oraz Kuba Walasik. Pierwszą bramkę spotkania zdobyła jednak drużyna Starówki. Błąd w środku pola i napastnik Starówki znalazł się w sytuacji sam na sam z Łukaszem Kozą, uderzając obok naszego bramkarza do bramki.

Od tego momentu przewagę uzyskała nasza drużyna i za wszelką cenę seniorzy chcieli odrobić straty. Najpierw dobra akcja środkiem pola, podanie do skrzydła tam Michał Smoter zdecydował się na strzał po ziemi, bramkarz wypluł piłkę przed siebie, a z dobitką zdążył Marcin Jańczy i mieliśmy remis. Dziesięć minut później akcja toczyła się na lewej stronie, tam dokładny przerzut zagrał Tomasz Łątka, dryblingiem między dwóch obrońców wszedł Jakub Walasik i uderzył po ziemi obok bramkarza. Płomień od 74 minuty prowadził 2:1. Do końca meczu bramkowych okazji nie brakowalo, niestety szwankowała skuteczność. W końcówce spotkania, drużyna Starówki miała okazję do wyrównania. mocny strzał z pola karnego wybronił w świetnym stylu Łukasz Koza.

Płomień wygrywa ostatni mecz sezonu i zajmuję w B klasie Limanowskiej w sezonie 2011/2012 pierwsze miejsce.

Gratulację dla zawodników i Trenera za świetną rundę wiosenną i dobry cały sezon oraz udane zwieńczenie rozgrywek.

Zwycięstwa: 12, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 8

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 409 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Starówka Stara Wieś ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60