10. [] K. Łagosz
  11. [] D. Myszka
Średnia wieku: 13 lat

Trampkarze Starsi Płomienia Limanowa zainaugurowali rundę wiosenną wyjazdowym spotkanie z Orkanem Szczyrzyc.

Trampkarze na wyjazdowy mecz udali się w zaledwie 11 osobowym składzie, ale w kadrze była grupa regularnie trenujących zawodników przygotowanych do rozgrywek. Początek był obiecujący. Podopieczni Marcina Jańczego bronili się dobrze, nie dopuszczając do tworzenia akcji przez drużynę Orkana. Przed naszym polem karnym dobrze broniła defensywa, wpomagana przez pomocników i napastników. W pierwszej części Płomień nie miał żadnej akcji, która dała by nam bramkę. Gospodarze natomiast dwukrotnie dobrze zaatakowali i po tych akcjach dużo szczęśćia po naszej stronie, że piłka nie wpadła do bramki. W pierwszej części nie padła żadna bramka. Dobrze radził sobie również nasz bramkarz Michał Jurowicz.

Po zmianie stron nadal przewagę miał Orkan, ale drużyna gospodarzy nie pchała się w pole karne tak jak to miało miejsce w pierwszej połowie, tylko oddawała strzały z dystansu. Płomień natomiast nie radził sobie z tymi strzałami i w tej części nasza drużyna straciła cztery bramki. Większość po strzałach z dalszej odległości. Udało się w końcówce spotkania odpowiedzieć jedną bramką zdobytą po wrzutce z rzutu rożnego Mateusza Smotra na główkę Dominika Dudka. Wcześniej Mateusz Smoter oddał dwa bardzo dobre strzały z rzutów wolnych, ale z oboma poradził sobie bramkarz Orkana.

Płomień Limanowa przegrywa pierwsze spotkanie rundy wiosennej, jednak pozostawia po sobie dobre wrażenie, szczególnie pierwsza połowa była bardzo dobra w grze obronnej.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -22

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 485 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Orkan Szczyrzyc ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.