Wednesday 1 May 2013 09:00 I Liga Trampkarzy Starszych
Ocena drużyny:  4.0 
  1. [] M. Jurowicz
  2. [] S. Ryś
  3. [] M. Biedroń
  4. [] M. Tylka
  5. [] D. Dudek
  6. [] K. Kokot
  7. [] T. Ociepka
  8. [] M. Kęska
  9. [] D. Myszka
Średnia wieku: 14 lat
Ustawienie: 1-4-3-1

Trampkarze Płomienia Limanowa wyjazdowe spotkanie rozgrywali w dziewięcio osobowym składzie!

Godzina 7:40, czyli termin planowanego odjazdu do Dobrej, była za wczesną porą na to, aby kilku graczy pojawiło się w naszej drużynie na mecz ligowy. Ta sytuacja jest nie zrozumiała. Część zawodników była chora, ale oczywiście oni też nie dali żadnej informacji o nieobecności.

Zawodnicy którzy nie pojawili się na spotkaniu, trenujący regularnie: Marcin Dudziak, Dominik Raczek, Mateusz Smoter, Krzysztof Łagosz, Przemysław Stec - Ta grupa zawodników nie potrafi dzień wcześniej wysłać informacji do Trenera, bądź którego kolwiek kolegi z drużyny o tym, że na drugi dzień go nie będzie. Taka sytuacja nie może się powtórzyć! Kolejnym razem będą wyciągane poważne konsekwencję w stosunku do takich nagannych zachowań!

Jeśli chodzi o samo spotkanie z Dobrzanką, to nasz zespół pod wodzą Marcina Jańczego, radził sobie całkiem dobrze na tle silnego rywala. Pomimo mniejszej ilości graczy. Do przerwy drużyna przegrywała dwoma bramkami, ale przewaga Dobrzanki była znaczna. Dużo sytuacji pod naszą bramką, nie wykorzystanych. Po zmianie stron nadal to Dobrzanka miała przewagę, ale nasi gracze walczyli dzielnie i mieli też swoje okazję na bramkę, zwłaszcza po stałych fragmentach. Bramki nie udało się zdobyć, a Dobrzanka w całym meczu strzeliła 5 bramek - można powiedzieć "zaledwie" pięć bramek...

Brawa i wielkie słowa uznania dla całej dziewiątki, która grała w Dobrej i ich Trenera Marcina Jańczego! Za walkę, za pokaz mega ambicji, pomimo niekorzystnego wyniku nasza drużyna Trampkarzy po raz kolejny pokazała, że ma charakter i potrafi walczyć nie tylko z przeciwnikami, ale i pokonując trudności wewnątrz drużynowe. Takie sytuację tylko i wyłącznie mogą wpłynąć poprawnie na funkcjonowanie drużyny. Dlatego proszę wszystkich zawodników, którzy grali w meczu z Dobrzanką o jeszcze większą mobilizację na kolejne mecze i treningi, a grupkę zawodników, którzy opuścili środowe spotkanie o przemyślenie swojego błędu, przeproszenie kolegów z zespołu i powrót do drużyny! Bo drużyna pomimo problemów musi się trzymać razem i pokonywać wszelkie trudności!

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: -41

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 489 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Dobrzanka Dobra ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60