13. [] D. Koza [wszedł] 60' ( M. Michalik )
  14. [] R. Twaróg [wszedł] 75' ( D. Michura )
  15. [] K. Maśnica [wszedł] 50' ( D. Golonka )
Średnia wieku: 13 lat

Płomień Limanowa - LKS Jodłownika 0:5 (0:3)Trampkarze w tej kolejce zmierzyli się ze zdecydowanym liderem w lidze trampkarzy.W składzie zabrakło kilku podstawowych zawodników.Już w 5minucie po błędzie naszego stopera M. Łątki napastnik Jodłownika strzela bramkę,będąc sam na sam z Ł. Kozą. 2 minuty później po kolejnym błędzie tym razem D. Latosiakolejny raz sam na sam znajduje się piłkarz Jodłownika i pokonuje bramkarza. Bardzo duże braki w kryciu powodują szybkie przemieszczanie sie piłkarzy Jodłownika pod naszą bramkę. 12 minuta groźny strzał zawodnika gości broni Ł. Koza, lecz źle sparował przed siebie piłkę i nadbiegający napastnik nie miał problemu ze zdobyciembramki na 3:0. Płomień miał pare sytuacji których nie wykorzystał w 1 połowie. Druga połowa była dużo lepsza w wykonaniu Płomienia.Liczne akcje, które przeważnie kończyłysię niepowodzeniem jak na przykład: Dawid Golonka po prostopadłum podaniu zbiegł z piłkąna wysokość 16 z lewej strony dośrodkował lewą nogą a tam R. Twaróg z najbliższej odległości nie trafia, może jak by próbował głową a nie nogą skierowac piłke do bramkito mogłaby paść bramka.Stare piłkarskie motto mówi że: niewykorzystane sytuacje się mszcząi tak też stało się tym razem napastnik Jodłownika minął obrońców i znalazł sie sam na samz Kozą strzelając mu pod nogami 0:4. Wcześniej świetną paradą popisał się Ł. Koza broniącmocny strzał z dystansu zawodnika gości. Tuż przed końcem spotkania po błędzie obroncówJodłownik strzela nam jeszcze jedna bramkę i mecz kończy się porażką 0:5.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 0, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -7

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 53 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - LKS Jodłownik ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.