13. [] R. Twaróg [wszedł] 60' ( M. Guzik )
  14. [] D. Koza [wszedł] 46' ( D. Golonka )
  15. [] M. Wydra [wszedł] 82' ( K. Maśnica )
Średnia wieku: 13 lat

Śnieżnica Kasina Wielka - Płomień Limanowa 2:3 (1:2)Na ostatni wyjazd w tym sezonie pojechało 15 trampkarzy. Brakowało kilku podstawowych zawodników (D. Golonka, M. Golonka, D. Latoś, K. Tokarczyk, P.Smoter), jednak przez to, że zabrakło tych graczy, powstała szansa na sprawdzenie reszty zawodników w jakiej są dyspozycji.Śnieżnica od samego początku zaczęła grać piłką i przez pierwsze 15 minut rządziła na boisku zamykając Płomień na własnej połowie. W 5 minucie szybki napastnik z Kasiny strzelił bramkę w sytuacji sam na sam z Ł. Kozą. W kolejnej jego akcji, lepszy okazał się nasz bramkarz ratując Płomień od utraty bramki. Zdecydowanie najbardziej naszej bramce zagrażał strzelec bramki, z którym nie mogli poradzić sobie obrońcy. W 15 minucie zabójczą kontrą odpowiedzieli nasi trampkarze, a konkretnie w środku pola dobrze rozegrał piłkę S. Koza i dograł na 11 metr do K. Kolawy a ten przedarł się przez obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy płaskim strzałem przy slupku. Od tej pory to Płomień częściej gościł na połowie rywala. Na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy pod bramkę gospodarzy przedzierał się S. Koza i był faulowany w polu karnym, poszkodowany pewnie pokonał bramkarz i Płomień objął prowadzenie.Po przerwie Śnieżnica w pierwszej akcji odpowiedziała na dobrą grę Płomienia bramką, a konkretnie zawodnik z numerem 11, który po raz kolejny minął naszych obrońców i nie dał szans Ł. Kozie. Między czasie za faul 3-minutową karę otrzymał M. Łątka. Długo zawodnicy z Kasiny nie cieszyli się z prowadzenia bo w pięć minut po przerwie bramkę strzelił K. Maśnica, który zachował się najprzytomniej w polu karnym, po rzucie rożnym dobrze przyjął piłkę i uderzył obok bramkarza. Po tej bramcę Płomień przejął całkowicie inicjatywę broniąc się i grając z kontry. Doskonałą okazję do podwyższenie wyniku miał K. Kolawa, gdzie po podaniu S. Kozy wyszedł na pozycję sam na sam, jednak strzelił prosto w bramkarza. Tuż pod koniec meczu, mocno uderzał S. Koza jednak piłka nie wpadła do siatki. Płomień mimo braków kadrowych rozegrał dobre spotkanie i osiągnął korzystny wynik.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 9

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 54 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Śnieżnica Kasina Wielka ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.