15. [] K. Michura [wszedł] 63' ( K. Koza )
  16. [] M. Kęska [wszedł] 83' ( K. Gaborek )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia wygrali bardzo ważne mentalnie spotkanie na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz po emocjonującym spotkaniu.

Pierwsze minuty należały do drużyny gospodarzy.  Płomień przeczekał ciężki okres i ruszył do śmiałych ataków. Druga część pierwszej połowy należała do naszej drużyny, która stworzyła sobie dobre okazję zakończone skuteczna akcją. W zamieszaniu przed polem karnym Wojtek Odziomek dośrodkował do nie pilnowanego Damiana Pietrucha który przelobował bramkarza pakując piłkę do siatki. Do końca pierwszej połowy nasza drużyna miała swoje okazję, ale brakowało skuteczności w znakomitej sytuacji sam na sam po podaniu Szymona Kozy nie wykorzystał Wojciech Odziomek.

Po zmianie stron drużyna Płomienia cofnęła się do defensywy a swoich okazji szukała w kontratakach. Gospodarze natomiast raz po raz atakowali naszą bramkę. Cała gra obronna naszej ekipy kierowana przez kapitana Jacka Guzika wyglądała bardzo pozytywnie, akcję były szybko blokowane, a Łukasz Koza radził sobie bardzo dobrze z goźnymi strzałami. Które oddawali napastnicy Dunajca. Drużyna Płomienia czekała na swoją okazję i się doczekała. W 83 minucie Mateusz Łątka dośrodkował na z rzutu rożnego na długi słupek, tam piłkę zgrał Damian Pietruch, po drodze futbolówka odbiła się od Sylwka Jantasa i trafiła pod nogi Jakca Guzika, który bez skrupułów wpakował piłkę do siatki. 0:2 i nadzieję Dunajca na korzystny rezultat znacznie zmalały. Do końca jednak gospodarze dążyli do kontaktowej bramki, ale nasza drużyna mądrze się broniła nie dopuszczając zawodników drużyny przeciwnej do nie potrzebnych akcji na naszej połowie.

Spotkanie z beniaminkiem - mistrzem A klasy Sądeckiej, drużyna Płomienia wygrała po ambitnej grze całej drużyny. Było to spotkanie w którym każdy włożył mnóstwo serca począwszy od Trenera przez zawodników oraz Masażystę :)

Dziękujemy kibicom za wsparcie drużyny przez całe spotkanie było ono bardzo mobilizujące do ciężkiej walki i budujące dobrą atmosferę w całej ekipie Płomienia. Dziękujemy!

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 10

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 583 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Dunajec Nowy Sącz ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.