Sunday 14 September 2014 15:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 26' Damian Kowalczyk ( Wojciech Kaim ) [v]
[gol] 45' Tomasz Łątka ( Konrad Koza ) [v]
[gol] 90' Tomasz Łątka [v]
7 Strzały 12
20 Dośrodkowania 21
3 Dośrodkowania celne 10
4 Strzały celne 5
3 Rzuty rożne 1
4 Spalone 2
15 Faule 19
3 Żółte Kartki 4
0 Czerwone Kartki 0
12 Interwencje Bramkarza 18
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka [kartka]
 3. [] B. Zawada
 4. [] J. Guzik
 5. [] Ł. Bukowiec [kartka]
 6. [] S. Jantas [zeszedł] 63'
 7. [] W. Odziomek [kartka]
 8. [] T. Łątka
 9. [] K. Koza [kartka] [zeszedł] 60'
 10. [] W. Kaim [zeszedł] 70'
 11. [] D. Kowalczyk
 12. [] K. Michura [wszedł] 63' ( S. Jantas )
 13. [] K. Musiał [wszedł] 70' ( W. Kaim )
 14. [] M. Kęska
 15. [] M. Wydra
 16. [] D. Pietruch
 17. [] S. Koza [wszedł] 60' ( K. Koza )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa w siódmej kolejce rozegrał pierwsze spotkanie ligowe z drużyną z Podhala. Z Waksmundu drużyna Płomienia przywiozła jeden punkt do Limanowej.

Drużyny w niedzielne popołudnie miały okazję rozgrywać spotkanie na idealnie przygotowanej murawie. Płyta stadionu w Waksmundzie to chyba najładniejszy plac na jakim do tej pory przyszło nam grać. Trener w pierwszym składzie dokonał dwóch zmian w porównaniu z poprzednim spotkaniem.

Drużyna Płomienia rozpoczęła niemrawo i to gospodarze przejęli inicjatywę w pierwszych minutach. Dodatkowo po 20 minutach było 1:0 dla Huraganu. Bramkę zdobył w 19 minucie Szymon Drożdż, który wykorzystał swoją szybkość pokonując w sytuacji sam na sam Łukasza Kozę. Drużyna Płomienia po tej bramcę wzięła się do pracy i po siedmiu minutach mieliśmy remis. Prawym skrzydłem powalczył Wojciech Kaim dośrodkował dokładnie do Kowalczyka, który strzałem nożycami pokonał bramkarza gospodarzy. Do końca pierwszej połowy to nasza drużyna miała przewagę, ale jak to ostatnim czasem bywa nadal brakowało skuteczności. Dopiero w 45 minucie Tomasz Łątka wykończył ładną dwójkową akcję z Konradem Kozą i na przerwę to nasi zawodnicy schodzili w lepszych humorach.

Po zmianie stron gospodarze znów przejęli inicjatywę, nasza drużyna grała chaotycznie i brakowało sytuacji pod bramką Huraganu. Gospodarze złapali wiatr w żagle po bramce zdobytej przez Tomasza Cyrwusa bezpośrednio z rzutu wolnego z około 18 metrów. Dwie minuty później bramkę na 3:2 dla Huraganu zdobył Wojciech Zagata, który wykorzystał dośrodkowanie i głową wpakował piłkę do siatki. Do końca meczu pozostało 15 minut i to gospodarze byli bliżej zwycięstwa. Nasza drużyna starała się przemieszczać pod bramkę gospodarzy, ale obrona Huraganu radziła sobie bardzo dobrze. W drugiej minucie doliczonego czasu gry Łukasz Bukowiec z prawej obrony wrzucił piłkę w pole karne, tam Wojciech Odziomek powalczył z obrońcami, którzy wybili piłkę wprost pod nogi Tomasza Łątki, który uderzył pewnie zdobywając drugą swoją bramkę w meczu dzięki, której Płomień zdobył 1 punkt. Sędzia główny tuż po bramce zakończył spotkanie.

Nasza drużyna wywalczony punkt przyjęła z umiarkowanym optymizmem, bo każdy sobie zdawał sprawę, że to spotkanie nie było dobre w naszym wykonaniu, ale była duża szansa na zdobycie kompletu punktów. Przed zespołem jeszcze wiele pracy nad dłuższym utrzymaniem się przy piłce i kontrolą nad spotkaniem.

Mimo wszytko warto się cieszyć z tego punktu bo drużyna mimo iż przegrywała potrafiła się podnieść i walczyć do ostatniej minuty.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 3, Porażki: 1, Bilans bramkowy: -2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 587 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Huragan Waksmund ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60