Sunday 21 September 2014 11:00 Liga Okręgowa
[gol] 6' Kamil Musiał ( Wojciech Odziomek ) [v]
Bramki
6 Dośrodkowania celne 5
13 Strzały 14
17 Dośrodkowania 15
7 Strzały celne 6
7 Rzuty rożne 5
4 Spalone 3
19 Faule 16
0 Żółte Kartki 2
0 Czerwone Kartki 0
16 Interwencje Bramkarza 16
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] J. Guzik
 4. [] B. Zawada [zeszedł] [kontuzja] 71'
 5. [] D. Pietruch [zeszedł] 46'
 6. [] K. Michura
 7. [] W. Odziomek
 8. [] T. Łątka [zeszedł] 82'
 9. [] K. Koza
 10. [] K. Musiał [zeszedł] 82'
 11. [] D. Kowalczyk
 12. [] Ł. Bukowiec [wszedł] 46' ( D. Pietruch )
 13. [] S. Koza [wszedł] 71' ( B. Zawada )
 14. [] M. Jańczy [wszedł] 82' ( K. Musiał )
 15. [] M. Kęska
 16. [] M. Wydra
 17. [] S. Jantas [wszedł] 82' ( T. Łątka )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa po bardzo dobrym spotkaniu pokojnuje lidera ligi Okręgowej drużynę Turbacza Mszana Dolna!

Seniorzy Płomienia Limanowa do meczu z Liderem podeszli bardzo skoncentrowani. Taktyka na to spotkanie była jasno wytłumaczona przez Trenera i zawodnicy na to spotkanie zostali odpowiednio dobrani.

Początek spotkania pokazał, że to goście będą prowadzić grę przez większość meczu...mimo wszystko już na początku spotkania udało się zaskoczyć rywala. Szybka akcja na lewym skrzydle - dośrodkowanie Wojtka Odziomka do niepilnowanego Kamila Musiała, który strzałem z pierwszej piłki pokonuję bramkarza gości. 1:0 dla Płomienia! Drużyna z Mszany dość szybko chciała przedostać się pod naszą bramkę, ale defensywa spisywała się bardzo dobrze. W pierwszej części gry Turbacz miał jedną bardzo dobrą okazje, ale napastnik z Mszany zamiast strzelać szukał lepiej ustawionego rywala i nasza obrona wybiła piłkę.

Po zmianie stron Turbacz osiągnął zdecydowaną przewagę i tylko dzięki świetnym interwencjom Łukasza Kozy, Płomień nie stracił bramki. Najpierw Marcin Drobny uderzał z 11 metra. Następnie Józef Zasadni uderzył obok muru z rzutu wolnego, ale Łukasz Koza wybronił ten strzał. W kolejnych akcjach to nasza drużyna miała swoje szansę. Najpierw Konrad Koza zdobyła gola, którego sędzia nie uznał - odgwizdując spalonego. Następnie Tomasz Łątka w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza, który zdołał skutecznie obronić ten strzał. Na dziesięć minut przed końcem, najlepszą sytuację do wyrównania miał Krzysztof Piekarczyk, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył głową w krótki róg naszej bramki, a tam fenomenalnie złożył się Łukasz Koza i instynktowanie wybronił ten strzał - ta interwencja to zdecydowanie obrona meczu! W kolejnych akcjach Płomień uzyskał przewagę pod bramką rywala. Najpierw Sylwester Jantas uderzył minimalnie obok bramki po podaniu Łukasza Bukowca. Następnie Konrad Koza ponownie zdobył bramkę, która nie została uznana ze względu na spaloną pozycję. Na minuty do końca mocne uderzenie z 11 metrów oddał Wojciech Odziomek, ale bramkarz świetnie ten strzał obronił. W doliczonym czasie gry Konrad Koza uderzył z dystansu lecz bramkarz do końca skupiony nie popełnił błędu. W tym momencie sędzia zakończył spotkanie.

Kibice zobaczyli mecz w którym mielismy mnóstwo walki, na grząskiej murawie przy ciągle padającym deszczu. Drużyna Płomienia pomimo tylko siedmiomeczowego stażu w Okręgówce zagrała mądrzej taktycznie od dużo bardziej doświadczonego rywala, blokując wszystkie ofensywne akcję Lidera. Turbacz nie miał wiele do powiedzenia pod naszą bramką bo obrona ze świetnie spisującym się Łukaszem Kozą zagrała perfekcyjnie.

Gratulację dla Trenera i zawodników! Możemy być dumni z zespołu, który jest kolektywem pomimo kilku spięć w czasie meczu! Każdy z zawodników wychodząc na boisko walczy o każdy centymetr murawy i to jest godne pochwały!

Zwycięstwa: 4, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -13

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 589 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - KS Turbacz Mszana Dolna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60