13. [] M. Tylka [wszedł] 75' ( M. Puch )
  14. [] R. Twaróg [wszedł] 46' ( B. Walasik )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Juniorzy Płomienia wygrali wyjazdowe spotkanie z Krokusem. Mecz był bardzo zacięty, ale skuteczniejsza okazała się nasza drużyna młodzieżowa

Komentarz Trenera Marcina Jańczego do spotkania z Krokusem:

Początek meczu przespaliśmy co zemściło się na nas bardzo szybko, skutkując straconą bramka. Na szczęście dość szybko się podnieśliśmy i doprowadziliśmy do remisu ale nasza gra pozostawiała jeszcze trocheę do życzenia. Dopiero w drugiej połowie gra zaczęła się układać po naszej myśli, już w pierwszych minutach mogliśmy wyjść na prowadzenie ale dobrej sytuacji nie udałlo się wykończyć Robertowi Twarogowi, w dalszej części meczu nasza gra wyglądała coraz lepiej, wypracowaliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji z czego dwie udało nam się zamienić na bramki. Druga połowa meczu jak najbardziej na plus dla nas pomimo straconej bramki w samej końcówce meczu.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -13

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 595 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Krokus Przyszowa ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.