16. [] E. Czachurski [wszedł] 56' ( B. Walasik )
  17. [] R. Twaróg [wszedł] 46' ( M. Twaróg )
Średnia wieku: 16 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Juniorzy Płomienia Limanowa wygrali czwarte spotkanie w III lidzę Juniorów i tym samym nie przegrali od początku rozgrywek spotkania. Podopieczni Marcina Jańczego przewodzą w tabeli.

Trener Marcin Jańczy tak podsumował spotkanie z Mordarką:

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu należała raczej do tych których do udanych zaliczyć nie można. Szybko stracona bramka chyba lekko podcięła nam skrzydła i pomimo, że w 20 minucie zdołaliśmy odpowiedzieć to niedługo po tym tracimy kolejną, mimo kilku dobrych okazji nie potrafimy konsekwentnie wykończyć akcji strzałem i tym samym zmienić wyniku do połowy meczu.

Dopiero w drugiej połowie spotkania wracamy na właściwe tory. Zaczynamy grać konsekwentnie w środku pola, stwarzamy kilka dobrych sytuacji i zamieniamy je na bramki. Cieszy to, że w tej części meczu potrafiliśmy pokazać charakter i walkę do samego końca.

Chciałbym też po raz kolejny pochwalić chłopaków za mobilizację, bo po raz kolejny nasza frekwencja stała na bardzo przyzwoitym poziomie.

Zwycięstwa: 6, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 21

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 608 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - LKS Mordarka ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.