Saturday 11 April 2015 17:00 Liga Okręgowa
[gol] 56' Kamil Musiał ( Konrad Koza ) [v]
Bramki
11 Dośrodkowania 13
4 Dośrodkowania celne 6
15 Strzały 11
0 Słupki / Poprzeczki 0
5 Strzały celne 3
3 Rzuty rożne 5
1 Spalone 4
13 Faule 12
5 Żółte Kartki 4
1 Czerwone Kartki 1
5 Interwencje Bramkarza 9
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka [kartka]
 3. [] J. Guzik
 4. [] M. Guzik [zeszedł] [kontuzja] 59'
 5. [] B. Zawada
 6. [] S. Koza [kartka]
 7. [] K. Musiał [zeszedł] 79'
 8. [] T. Łątka [kartka]
 9. [] K. Koza [kartka] [kartka] [kartka]
 10. [] W. Kaim [zeszedł] 66'
 11. [] A. Haszczyc
 12. [] K. Kiełbasa [wszedł] 59' ( M. Guzik )
 13. [] P. Ociepka
 14. [] M. Smoter
 15. [] Ł. Bukowiec
 16. [] M. Wydra
 17. [] K. Golonka [wszedł] 79' ( K. Musiał )
 18. [] D. Pietruch [wszedł] 66' ( W. Kaim )
Średnia wieku: 23 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa na własnym obiekcie pokonał zespół Ogniwa Piwniczna Zdrój. Spotkanie było bardzo ciężkie do oglądania dla kibiców, a poziom gry obu zespół zdecydowanie odbiegał od poziomu Ligi Okręgowej. Pozytywny fakt tego spotkania to zaksięgowane trzy punkty na konto Płomienia.

Słaby mecz w naszym wykonaniu. Po raz kolejny potwierdza się reguła, że jak nam wypadnie jakaś nieprzewidziana pauza to potem mamy przestój. Niemniej jednak sztuką też jest wygrywanie meczy w których nic nie chce się układać. Dlatego cieszymy się z tego, że udało nam się dzisiaj zgarnąć kolejne 3 punkty.

powiedział po meczu Trener Piotr Pietruch

Podopieczni Piotra Pietruch do meczu z Ogniwem przystąpili osłabieni brakiem Sylwestra Jantasa, który z powodów osobistych nie pojawił się na spotkaniu oraz bez Wojtka Odziomka, który jest kontuzjowany. Drużyna Ogniwa na stadionie Płomienia stawiła się 25 minut przed początkiem spotkania z powodu kontroli policyjnej busa.

Mecz odbywał się przy pięknej pogodzie i licznie zgromadzonej publiczności po dwu tygodniowej przerwie spowodowanej krótkim powrotem zimy. Pierwsza część meczu była bardzo słaba w wykonaniu obu zespołów, akcje obu zespołów były bardzo szarpane, ciężko było zobaczyć kilka dokładnych podań. Częściej przy piłce utrzymywał się zespół Płomienia i to nasza drużyna w większości prowadziła grę, ale w pierwszej części z akcji nie udało się stworzyć stuprocentowej okazji. Dopiero ze stałego fragmentu gry Konrad Koza uderzył w samo okienko bramki, ale bramkarz Ogniwa popisał się skuteczną interwencją. W odpowiedzi w końcówce pierwszej części napastnik Ogniwa Robert Kubiela z dalek próbował zaskoczyć Łukasza Kozę, ale czujnie wybronił ten groźny strzał. W pierwszej połowie zawodnik Ogniwa Mirosław Dropek dwa razy został upomniany żółtą kartką za dwa faule i w konsekwencji otrzymał czerwony kartonik w 38 minucie meczu.

Po zmianie stron nadal u obu drużyn nie widać było dokładności. W 56minucie Kamil Musiał dostał piłkę w boczny sektor boiska i uderzył bądź dośrodkowywał w światło bramki. Źle ustawiony bramkarz próbował interweniować, ale był bez szans przy mocnym podkręconym uderzeniu i piłka wylądowała w siatce sprawiając radość wśród zawodników i kibiców Płomienia. Dwie minuty po bramce Konrad Koza zapracował na drugą żółtą kartkę (w pierwszej połowie otrzymał żółtką kartkę) i sędzia spotkania pokazał naszemu playmekerowi drugi żółty i w konsekwencji czerwony kartonik. Na 30 minut do końca spotkania obie drużyny grały w dziesięciu. Od tego momentu mieliśmy więcej akcji z jednej i drugiej strony. Drużyna Ogniwa groźnie atakowała przede wszystkim po stałych fragmentach gry, ale nasza obrona bardzo dobrze się spisywała, a Łukasz Koza skutecznie interweniował przy strzałach doświadczonych zawodników Ogniwa. W końcówce meczu swoje okazję na bramki dla Płomienia mieli Krzysztof Golonka i Tomasz Łątka. Obronną ręką jednak wyszła drużyna Ogniwa z tych sytuacji i Płomień wygrał jedną bramką.

Mecz z Ogniwem był jednym ze słabszych meczy jakie nasza drużyna rozegrała w Lidzę Okręgowej. Trzeba jednak się bardzo cieszyć i szanować zdobyte trzy punkty. Zwycięstwem nad Ogniwem przeskakujemy tą drużynę w tabeli i już jesteśmy na szóstej pozycji. Drużyna Płomienia wygrała drugi mecz z rzędu i od dwóch meczy nie straciła bramki - ta statystyka również jest badzo istotna i jakże cenna.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę!

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 624 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Ogniwo Piwniczna Zdrój ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60