11. [] D. Golonka
  12. [] A. Walasik [wszedł] 80' ( M. Wydra )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Druga drużyna rundę wiosenną rozpoczęła na wyjeździe w Olszówce. Gospodarze postawili twarde warunki i zdobył komplet punktów.

Menager Zbigniew Dudek miał do dyspozycji 12 zawodników w tym dwóch bramkarzy. Spotkanie jak było wcześniej do przewidzenia ułożyło się pod dyktando Ostrej. Zespół ten zdominował nas atakując bardzo często na bramkę strzeżoną przez Marcina Wydrę. Obrona nasza prezentowała się dobrze i to było przyczyną braku bramek przez praktycznie całą pierwszą połowę. Dopiero w 42 minucie Ostra zdobyła bramkę, po błędzie defensywy.

Po przerwie na boisko nie powrócił Krzysztof Golonka, który był potrzebny do pierwszego zespołu. Drugą część zatem dwójka grała w dziesięciu. Ta połowa rozpoczęła się idealnie dla gospodarzy. Doświadczeni zawodnicy Ostrej rozpoczęli od środka strzałem z połowy, a nasz bramkarz został kompletnie zaskoczony i mimo dobrego ustawienia na bramce nie zdołał obronić tego strzału. 2:0 i było już praktycznie po meczu, aczkolwiek nasz zespół kolejne 45 minut dobrze bronił i Ostra nie zdołała zdobyć bramki. Z naszej strony mieliśmy jedną setkę, ale Dariusz Myszka nie trafił dobrze w piłkę.

Zwycięstwa: 8, Remisy: 0, Porażki: 7, Bilans bramkowy: 10

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 629 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Ostra Olszówka Raba Niżna ( Seniorzy ) - Płomień II Limanowa ( II drużyna ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.