Thursday 30 April 2015 17:30 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 24' Konrad Koza ( Wojciech Kaim ) [v]
[gol] 74' Tomasz Łątka ( Konrad Koza ) [v]
15 Strzały 16
0 Słupki / Poprzeczki 0
12 Dośrodkowania 20
8 Dośrodkowania celne 8
8 Strzały celne 10
2 Rzuty rożne 3
6 Spalone 0
16 Faule 23
3 Żółte Kartki 1
0 Czerwone Kartki 0
15 Interwencje Bramkarza 8
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] J. Guzik [kartka] [zeszedł] [kontuzja] 72'
 4. [] M. Guzik
 5. [] B. Zawada
 6. [] S. Jantas [zeszedł] 69'
 7. [] K. Musiał
 8. [] T. Łątka
 9. [] K. Koza
 10. [] W. Kaim
 11. [] A. Haszczyc [zeszedł] 74'
 12. [] P. Ociepka [wszedł] 74' ( A. Haszczyc )
 13. [] K. Golonka
 14. [] M. Wydra
 15. [] S. Koza [wszedł] 69' ( S. Jantas )
 16. [] Ł. Bukowiec [wszedł] 72' ( J. Guzik )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy Płomienia Limanowa przegrali po raz pierwszy w tej rundzie. Pomimo słabego meczu w wykonaniu naszego zespołu, każdy z zawodników do samego końca walczył o poprawę rezultatu. Skuteczniej jednak zagrał zespół Orkana.

Szkoda tego meczu, tego że nie udało nam się zdobyć choćby punktu. Orkan nie zagrał jakiegoś rewelacyjnego meczu, natomiast nas złapała dzisiaj jakaś dziwna indolencja w defensywie. Nikt nie był sobą, ciężko było poznać, że to Ci sami chłopcy, którzy stanowią podporę naszej drużyny. Zapewne i oni sami siebie nie poznawali. Szkoda też kilku sytuacji w ofensywie, bo gdybyśmy złapali kontakt na 2:3 zaraz po przerwie, to różnie mogłoby się to spotkanie potoczyć. Fajnie, że mimo wszystko przez cały mecz dążyliśmy do strzelania goli i zniwelowania wyniku. Nie ma się co załamywać. Znając mentalność i ambicję naszych chłopaków jestem głęboko przekonany o tym, że w niedzielę przed naszą publicznością pokażemy lepszą piłkę w naszym wykonaniu.

powiedział po meczu Trener Piotr Pietruch

Płomień Limanowa do spotkania z Orkanem podszedł bardzo poważnie i bojowo. Nasz zespół na mecz do Raciechowic, gdzie gospodarzem jest Orkan pojechał po zwycięstwo. W kadrze zabrakło pauzującego za kartki Damiana Pietrucha, z ważnych osobistych przyczyn nieobecnego Kamila Kiełbasę i od dłuższego czasu kontuzjowanego Wojciecha Odziomka.

Początek spotkania od razu zweryfikował nasze plany na zdobycie punktów, bo już w 4 minucie Orkan zdobył bramkę na 1:0 po ładnej kontrze skrzydłem i zamknięciu akcji z bliska z lewej strony. Gola zdobył Poliakov.. W tej sytuacji nasza formacja defensywna nie popisała się. Zespół Płomienia zaczął atakować, a drużyna Orkana była cofnięta i wyczekiwała na szybkie kontry. W 24 minucie dobra ofensywna akcja strzały Haszczyca i Konrada Kozy, piłka poszła na prawą stronę do Wojtka Kaima, a ten był faulowany przez lewego obrońcę Józka Gargasa. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Konrad Koza. To był dobry okres gry naszego zespołu. Mieliśmy kolejne okazję, ale w 35 minucie znowu cały zespół popełnia błąd. Akcja Orkana została przerwa na 30 metrze wybiciem na aut przez Sylwestra Jantasa. Szybko wrzutem na środek wznowił Michał Tabor, piłka dotarła do Kurczaba, który uderzył na bramkę. Łukasz Koza obronił przed siebie. Do piłki dopadł Limanówka i bez aktywnej interwencji obrony posłał piłkę do bramki. Płomień kolejne akcję wykonywał skrzydłami, a Orkan cały czas był cofnięty. W 45 minucie z lewej strony rzut wolny dogrywał w pole karne Mateusz Łątka, niestety za krótko i przejęli ją gospodarze ruszając z szybką kontrą. Nikt nie zdołał zatrzymać akcji i z lewej strony przez pole karne dograł Majeran, a tam akcję do praktycznie pustej bramki skończył Poliakov.

Po zmianie stron i mocnych słowach w szatni zespół Płomienia nie zamierzał się poddawać. Od poczatku atakował chcąć walczyć o punkty. Dobrą okazję miał Haszczyc, ale uderzył obok bramki. W 60 minucie znów Orkan wyprowadził kontrę i słabo grająca obrona dała sobie strzelić kolejną bramkę...4:2 i już wszyscy skazywali nas na sromotną klęskę. Tym czasem Trener dokonał trzech zmian i nadal zespół walczył o bramki. Świetne okazję mieli Ociepka, Konrad Koza, Tomasz Łątka, Kamil Musiał, Wojciech Kaim. Niestety skuteczność w tym meczu nie była naszą mocną stroną. Zespół postawił na jedną kartę i nadziewał się na kontry Orkana. W 75 minucie w polu karnym ponownie faulował Józek Gargas, tym razem Konrada Kozę. Gola z rzutu karnego zdobył Tomasz Łątka. Niestety pomimo walki do końca nie udało się zdobyć kolejnych bramek.

Orkan wygrał zasłużenie, ale nie prezentował rewelacyjnej gry. Zagrał skutecznie, a nasza obrona w czwartkowe popołudnie zagrała bardzo słabo. Dziękujemy zawodnikom za walkę do samego końca o bramki. W kolejnych meczach napewno jak zwykle nie zabraknie zaangażowania, a wtedy wszystko jest możliwe.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -12

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 631 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Orkan Szczyrzyc ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60