Sunday 3 May 2015 17:00 Liga Okręgowa
[gol] 86' Jacek Guzik ( Konrad Koza ) [v]
Bramki
27 Dośrodkowania 17
8 Dośrodkowania celne 3
21 Strzały 5
0 Słupki / Poprzeczki 0
9 Strzały celne 1
7 Rzuty rożne 2
4 Spalone 3
17 Faule 19
3 Żółte Kartki 2
1 Czerwone Kartki 1
15 Interwencje Bramkarza 18
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka [zeszedł] 79'
 3. [] J. Guzik
 4. [] M. Guzik
 5. [] B. Zawada [zeszedł] 67'
 6. [] S. Jantas [zeszedł] 65'
 7. [] K. Musiał [kartka]
 8. [] T. Łątka
 9. [] K. Koza [kartka] [kartka] [kartka]
 10. [] K. Kiełbasa [zeszedł] 77'
 11. [] W. Kaim
 12. [] Ł. Bukowiec [wszedł] 79' ( M. Łątka )
 13. [] A. Haszczyc [wszedł] 77' ( K. Kiełbasa )
 14. [] M. Wydra
 15. [] D. Pietruch [wszedł] 67' ( B. Zawada )
 16. [] S. Koza [wszedł] 65' ( S. Jantas )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy Płomienia Limanowa przy licznie zgromadzonej publiczności (około 300 osób) zagrali nieźle, ale nie zdołali wygrać. Zabrakło skuteczności i pewności w wykończeniu akcji. Dobrze grający w defensywie Waksmund pozwolił tylko na jedną bramkę.

Dzisiaj straciliśmy 2 punkty na własne życzenie. Już w pierwszej połowie powinniśmy zakończyć mecz. Mieliśmy ku temu przynajmniej 3 wyśmienite okazje. Szkoda, że nonszalancko podeszliśmy do swoich obowiązków. Po przerwie dostaliśmy bramkę "z niczego" bo skupiliśmy się na sędziowaniu zamiast na skasowaniu zagrożenia. Odkrywaliśmy się lecz biliśmy głową w mur, do tego nadziewaliśmy się na kontry, co było oczywiście wkalkulowane gdy chcesz postawić wszystko na jedną kartę. Udało się nam tylko uratować 1 punkt. Po meczu trener Huraganu, swoją drogą bardzo sympatyczny człowiek, uczciwie docenił naszą drużynę za kreatywność, wyszkolenie techniczne, organizację gry. To cieszy, zwłaszcza gdy się to słyszy z ust takiego fachowca, jakim jest trener Walczak. Szkoda tylko że nie przełożyło się to na zwycięstwo. Ale tak jak mówię... byliśmy dzisiaj zbyt bojaźliwi i nonszalanccy pod bramką rywala.

powiedział po meczu Trener Piotr Pietruch

Spotkanie z Huraganem było widowiskiem, które na trybuny ściągnęło liczną rzeszę kibiców. Łącznie było około 300 osób z czego około 50 to kibice gości.

Płomień od początku miał przewagę w posiadaniu piłki. Drużyna Huraganu było cofnięta i liczyła na kontry. Nasz zespół prowadził grę. W pierwszej części świetne okazję na zdobycie bramek mieli: Kamil Musiał, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam wprawdzie zdołał oddać strzał, ale doświadczony bramkarz świetnie zainterweniował. Z prawej strony w pole karne dogrywał Tomasz Łątka, a Wojciech Kaim z 11 metra posłał piłkę nad poprzeczką. Tomasz Łątka znalazł się w sytuacji sam na sam, ale obrońcy przeszkadzali mu i nie zdołał oddać skutecznego strzału. Mateusz Łątka z lewej strony uderzał po długim rogu, ale bramkarz dobrze interweniował. Goście w tej części gry nie zaatakowali tak groźnie ani razu.

Po zmianie stron goście szybko zdobyli bramkę. W 49 minucie rzut wolny z 30 metra, strzał zawodnika z Waksmundu odbił się od muru i trafił pod nogi gracza Huraganu, który dograł w stronę bramki, tam z prawej strony do piłki dopadł pomocnik i dograł na długi słupek, gdzie nie kryty Maciasz nie miał problemu ze strzeleniem do bramki. Ta bramka dała pewną swoboę Huraganowi, który cofnął się już całkowicie oczekując na nasze błędy. Ta połowa nie była już taka dobra jak pierwsza. Płomień nadal miał przewagę w posiadaniu piłki, ale nie mieliśmy już tak dobrych okazji jak w pierwszej części. Dopiero w 86 minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Konrad Koza, a na długim słupku Jacek Guzik wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległośći. Do końca spotkania Płomień walczył o kolejną bramkę, ale nadziewał się na kontry, które skutecznie przerywali obrońcy, szególnie aktywny był Mateusz Guzik i Mateusz Łątka, którzy kilka razy się dość długo gonili z szybkimi ofensorami Huraganu, by przerwać akcję. Obie drużyny kończyły w dziesiątkę. Najpierew strzelec bramki opuścił boisko za dwie żółte kartki w 63 minucie. Potem Konrad Koza za wymuszenie karnego otrzymał żółtą, a następnie za wymuszenie rzutu wolnego drugą żółtą kartkę i w 92 minucie opuścił trochę wcześniej niż reszta boisko - tak zdecydował sędzia, chodź wielu kibiców i sam zawodnik, twierdzą, że oba faule były na nim i nie było tam żadnego aktorstwa. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Spotkanie to było bardzo emocjonujące. Kibice obu zespołów zachowywali się bardzo dobrze i kulturalnie wspierali swoje zespoły. Spotkanie to było ostatnim meczem Trenera Walczaka w Waksmundzie. Mimo, iż tego szkoleniowca poznaliśmy tylko w dwóch spotkaniach z Huraganem, to już zdążyliśmy poznać Trenera z klasą. Dziękujemy mu za miłe słowo o naszym zespole i życzymy wszystkiego dobrego! Naszym zawodnikom jak zwykle dziękujemy za walkę i zaangażowanie przez całe spotkanie, bo tych elementów nie brakowało!

Zwycięstwa: 1, Remisy: 3, Porażki: 1, Bilans bramkowy: -2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 634 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Huragan Waksmund ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60