12. [] A. Guzik [wszedł] 46' ( P. Ociepka )
  13. [] D. Goga [wszedł] 35' ( E. Czachurski )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Juniorzy Płomienia przegrali kolejne spotkanie. Tym razem na własnym obiekcie ulegli Krokusowi Przyszowa 1:3.

Do przerwy mecz był wyrównany i wynik 1:1 odzwierciedlał wydarzenia na boisku. Na meczu jednak po raz kolejny zabrakło pełnego składu i Trener nie miał wielu możliwości manewru. W drugiej połowie zabrakło sił i koncentracji, co spowodowało, że Krokus zdobył dwie bramki dające zwycięstwo.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -13

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 636 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - Krokus Przyszowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.