Saturday 23 May 2015 13:00 III Liga Okręgowa - Limanowska
[gol] 73' Paweł Ociepka ( Damian Goga )
[gol] 75' Marcin Tylka
[gol] 85' Paweł Ociepka
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia Limanowa wreszcie odnieśli zwycięstwo w rundzie wiosenej. Podopieczni Marcina Jańczego zasłużenie pokonali LKS Mordarkę.

Spotkanie było rozgrywane na stadionie Płomienia przy ciężkich warunkach pogodowych. Padający deszcz i grząska murawa nie sprzyjały dobrej grze. Mecz był chaotyczny, ale oba zespoły miały swoje okazję.

Pomimo iż to Płomień miał lepszą szansę, pierwsza część należała do Mordarki, która zdołała objąć prowadzenie w meczu. Do przerwy, drużyna Płomienia schodziła z boiska zdemotywowana. Na szczęście po przerwie zespół wziął się w garść i zaczął grać w piłkę i grać skutecznie. W ciągu nie spełna dwudziestu minut Paweł Ociepka zdobył klasycznego Hattricka. Pod koniec meczu dołożył jeszcze czwartą bramkę. Gola jeszcze zdobył Marcin Tylka i jedna bramka to gol samobójczy. Drużyna z Mordarki odpowiedziała jednym golem pod koniec meczu.

Wreszcie zespół Juniorów zagrał skutecznie przez cały mecz i wygrał pierwsze spotkanie na wiosnę. Niestety kadra znów nie była liczna i na mecz zjawiło się tylko 11 graczy...

Zwycięstwa: 6, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 21

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 641 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - LKS Mordarka ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.