Thursday 4 June 2015 18:00 Liga Okręgowa
1 Dośrodkowania celne 10
7 Strzały 19
0 Słupki / Poprzeczki 1
8 Dośrodkowania 32
2 Strzały celne 5
1 Rzuty rożne 9
6 Spalone 2
8 Faule 17
1 Żółte Kartki 0
0 Czerwone Kartki 0
19 Interwencje Bramkarza 11
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka
 3. [] B. Zawada
 4. [] M. Guzik
 5. [] D. Pietruch
 6. [] S. Jantas
 7. [] K. Kiełbasa
 8. [] T. Łątka
 9. [] K. Koza
 10. [] W. Kaim [zeszedł] 46'
 11. [] Ł. Bukowiec
 12. [] P. Ociepka
 13. [] J. Guzik
 14. [] M. Wydra
 15. [] A. Haszczyc [wszedł] 46' ( W. Kaim )
Średnia wieku: 26 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy Płomienia Limanowa z wyjazdowego meczu w Korzennej zdobyli jeden punkt. Niedosyt jednak pozostał bo nasza drużyna grała lepszą piłkę niż gospodarze.

Dzisiaj bardziej straciliśmy dwa punkty niż zyskaliśmy jeden. Obawiałem się zespołu z Korzennej, który zwłaszcza u siebie niejednemu faworytowi odebrał punkty. Gdybyśmy dzisiaj wygrali, to definitywnie utrzymalibyśmy się w Okręgówce. Ja wiem, że każdy być może puka się w czoło słysząc te moje słowa o grze o utrzymanie, nie mniej dopóki są matematyczne szanse na spadek, to oznacza że jest on możliwy. Szkoda że nie wykorzystaliśmy jednej z co najmniej 3-4 naprawdę bardzo klarownych sytuacji na zdobycie bramki, bo teraz byśmy rozmawiali o tym co zrobić, żeby wskoczyć na piąte miejsce w tabeli. Tak czy siak to 5 miejsce jest możliwe, ale teraz najważniejsze dla nas są NIEDZIELNE derby i definitywne zapewnienie sobie utrzymania bez oglądania się za siebie...

powiedział po meczu Trener Piotr Pietruch

Seniorzy do Korzennej pojechali osłabieni brakiem Szymona Kozy oraz Kamila Musiała. Ten pierwszy jest kontuzjowany, drugi natomiast opuścił mecz z powodu pracy. Dodatkowo w kadrze było sporo zawodników narzekających na urazy.

Płomień w tym meczu walczył o komplet punktów i było to widać od początku. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do nas. Nasz zespół miał świetne okazję. Tomasz Łątka uderzył wprost w bramakrza po podaniu od Mateusza Łątka na 11 metr. Następnie Łukasz Bukowiec zbyt długo zwlekał w sytuacji sam na sam i świetnie broniący Artur Sejud powstrzymał go. Później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie obok bramki uderzył Tomasz Łątka. Bardzo ładna kontra naszego zespołu również nie skończyła się bramką. Łukasz Bukowiec wycofał z pola karnego na 16 metr a ta nadbiegający Kaim uderzył mocno, ale trochę za wysoko. W tej części Korzenna nie zagroziła naszej bramce, ale zespół ULKSu cały czas czychał na swoją szansę, albo z rzutów wolnych, albo z wykorzystania szybkiego napastnika.

Po zmianie stron obraz zmienił się i gra się wyrównała, pomimo dużej przewagi w posiadaniu piłki, zespół Korzennej dzielnie walczył o odebranie jej. Druga połowa chaotyczna, mało setek z naszej strony. Okazję wprawdzie mieli Tomasz Łątka, Konrad Koza, Sylwester Jantas, ale ciągle brakowało czegoś. Spotkanie dobiegało końca i Płomień nie złamał recepty na Sejuda. Nasi gracze nie zdołali ani razu pokonać bramkarza gospodarzy. Zespół Korzennej zagrał bardzo ambitnie. Mecz był twardy, żaden z zawodników jednej jak i drugiej drużyny nie odkładał nogi.

Zmarnowane okazje w pierwszej części...to jest powód przez który nasz zespół nie wygrał z Korzenną.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 5

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 647 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu ULKS Korzenna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60