Sunday 14 June 2015 11:00 Puchar Polski 2015/2016, runda 1
[gol] 43' Marcin Kęska ( Lech Twaróg )
Bramki
 1. [] M. Wydra
 2. [] P. Matląg [kartka]
 3. [] M. Podsiadło
 4. [] L. Łącki
 5. [] W. Smoter
 6. [] L. Twaróg [zeszedł] 50'
 7. [] T. Sułkowski
 8. [] M. Górczyk
 9. [] P. Kądziołka
 10. [] M. Kęska
 11. [] D. Myszka
 12. [] D. Golonka [kartka] [wszedł] 50' ( L. Twaróg )
 13. [] K. Golonka
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Rezerwy Płomienia Limanowa po dobrym i zaciętym spotkaniu przegrali z Uranem Łukowica 1:2 w I rundzie Pucharu Polski LPPN.

Spotkanie rozgrywane było w upalne niedzielne przedpołudnie na stadionie Płomienia. Goście na mecz przyjechali z opoźnieniem i spotkanie rozpoczęło się piętnaście minut niż zaplanowany czas. Mecz lepiej rozpoczęli gracze z Łukowicy, którzy w 10 minucie po błędzie defensywy stworzyli ładną akcję skrzydłem i objęli prowadzenie. Nasz zespół przeprowadził jedną łądną kontre. Tomasz Sułkowski dograł ze skrzydła po lini do Darka Myszki, który minął obrońcę i z rogu szesnastki uderzył bardzo mocno i minimalnie niecelnie. W 43 minucie Płomień II zdobył bramkę po długim podaniu Lecha Twaroga z prawej strony do piłki dopadł Marcin Kęska i przelobował bramkarza z ostrego kąta. Do przerwy przewaga Uranu, ale Płomień grał bardzo dobrze w defensywie.

Po zmianie stron mecz obie drużyny opadły z sił i gra była bardzo chaotyczna, lepiej fizycznie jednak wyglądali nasi zawodnicy. Goście próbowali zdobyć bramkę ze skrzydeł my natomiast z kontry. Ładny strzał z wolnego oddał Leszek Łącki, następnie po rozegraniu z Tomkiem Sułkowski minimalnie nad poprzeczką uderzył Marcin Kęska. To były dwie nasze bardzo dobre akcję w tej częściu. Uran nie miał klarownej okazji. Płomień dzielnie się bronił, ale w 87 minucie na naszej połowie stracił piłkę Piotr Kądziołka, ta dostała się pod nasze pole karne i akcja dwóch zawodników zakończyła się celnym strzałem. Interweniował Marcin Wydra, ale strzał był zbyt mocny i nie miał szans na skuteczną interwencję.

Płomień przegrał w samej końcówce, pomimo iż drużyna prezentowała się przyzwoicie. Odpadamy zatem z dalszych rozgrywek o Puchar Polski.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 3, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 653 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Płomień II Limanowa ( II drużyna ) - Uran Łukowica ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60