Sunday 14 June 2015 17:30 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 83' Paweł Ociepka ( Kamil Musiał ) [v]
 1. [] Ł. Koza
 2. [] D. Pietruch [kartka]
 3. [] S. Koza
 4. [] B. Zawada
 5. [] Ł. Bukowiec
 6. [] S. Jantas
 7. [] K. Musiał
 8. [] T. Łątka [kartka]
 9. [] K. Koza [zeszedł] [kontuzja] 15'
 10. [] K. Kiełbasa
 11. [] A. Haszczyc
 12. [] M. Wydra
 13. [] P. Ociepka [wszedł] 15' ( K. Koza )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy Płomienia zremisowali na wyjeździe w Szaflarach z obecnym viceliderem rozgrywek. Drużyna Płomienia zagrał bardzo walecznie co zaprocentowało dobrym wynikiem.

Płomień na wyjazdowe spotkanie pojechał w zaledwie 13 osobowym składzie. Kadra drużyny na ostatnie mecze jest bardzo okrojona przede wszystkim ze względu na kontuzję oraz kartki.

Spotkanie dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy już w pierwszej minucie mogli prowadzić, ale piłka po strzale Kłosowskiego poleciała minimalnie nad poprzeczką. Na początku gospodarze chcieli narzucić swój szarpany styl gry, ale nasz zespół od początku dzielnie się bronił. W 10 minucie kontuzji doznał Konrad Koza i pięć minut później opuścił boisko, za niego wszedł Paweł Ociepka. W 33 minucie gospodarze wyprowadzili szybką kontrę po której padła pierwsza bramka. Podawał Kłosowski, a z 11 metrów do bramki piłkę wpakował Baboń. Pzy tej akcji drużyna Płomienia miała sporo pretensji do arbitra bo wydawało się, że Kłosowski w momencie podania od obrońcy był na spalonym. Do przerwy Płomień miał jedną dobrą okazję. Kamil Kiełbasa po indywidualnej dobrej akcji uderzył jednak tylko w boczną siatkę.

Po zmianie stron to zespół Płomienia grał dojrzale. Gospodarze nadal atakowali, ale głównie przez długie wrzutki z rożnego z autów oraz z długich podań na napastników z obrony. Zawodnicy Płomienia skutecznie przerywali wszystkie akcję i wyprowadzali szybkie składne akcję. Dobrą okazję na bramkę mieli Kiełbasa, Łątka...ale ciągle brakowało odrobiny szczęścia. W naszej bramce dobrze spisywał się Łukasz Koza, który wybronił sam na sam z Kamińskim oraz groźny strzał Kłosowskiego po rozegraniu rzutu rożnego. Płomień dążył do bramki i ta sztuka mu się udała  83 minucie. Swoją pierwszą bramkę w seniorach zdobył Paweł Ociepka, który wykończył podanie Kamila Musiała. Wielka radość zapanowała w obozie Płomienia, była to bardzo ważna bramka, do której zespół dążył przez cały mecz. W końcówce i Płomień i Szaflary miały swoje drobne okazję, ale Płomień przetrzymał napór i wywalczył jeden punkt na Podhalu.

Spotkanie z Szaflarami było meczem o zachowanie twarzy po fatalnych spotkaniach z Sokołem i Grodem. Zespół zrehabilitował się znakomicie. Grając w osłabionym składzie i dodatkowo większość zawodników w czasie meczu doznała poważnych kontuzji (T. Łątka, D. Pietruch, Ł. Koza) potrafiliśmy się zmobilizować przez całe 93 minuty meczu. Gratulujemy zawodnikom i Trenerowi znakomitej postawy!

Zwycięstwa: 0, Remisy: 2, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -12

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 654 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu LKS Szaflary ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60